Eklektické vintage od Högl

Materiály s jasným charakterem, jako je kůže nubuck nebo semiš, dodávají kotníkovým botám dojem jemného užívání. Střapce, masivní pásky a blokové podpatky podtrhují retro look.

Semišová obuv je stále v kurzu, a aktuální kolekce rakouské značky Högl to opět dokazuje! Vyzkoušejte stylové kotníčkové boty, pohodlné lodičky na širokém podpatku či platformě nebo kozačky, díky nimž budete vypadat úžasně i za sychravých dnů. Samozřejmostí je kvalitní provedení doplněné módními akcenty, jako jsou přezky či střapce. Na výběr budete mít také z pestré škály barev: pro elegantní outfity perfektně padnou kousky v černé či šedé, chcete-li však trochu zaexperimentovat, pak sáhněte po odvážných tónech – rezavé či smetanově bílé.

Pro více informací navštivte webové stránky: www.hoegl.com

Audioknihy: Černé léto

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
590 x [13%]
Aperol spritz
383 x [9%]
Cuba Libre
397 x [9%]
Piňa Colada
382 x [9%]
Daiquiri
373 x [8%]
Margarita
487 x [11%]
Cosmopolitan
390 x [9%]
Mai-Tai
408 x [9%]
Whiskey sour
438 x [10%]
Pisco sour
586 x [13%]

Celkem hlasovalo : 4434

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru