Módní přehlídka Nike Prague FASHION SHOW se povedla, modelky zářily

Na počátku listopadu se uskutečnila módní přehlídka Nike Prague FASHION SHOW. Kromě bývalé finalistky Miss Czech Republic Nikol Zimlové vynesly sportovní modely značky Nike v kombinaci s nadčasovými slunečními brýlemi od společnosti FOKUS optik i další české krásky.

Do prodejny Nike Prague v ulici Na Příkopě ten večer zavítali všichni fanoušci nehynoucí kombinace sportovních modelů a trendy slunečních brýlí od partnera akce, společnosti FOKUS optik. Modelky i modelové kráčeli po pomyslném mole v teplákových soupravách, dlouhých mikinách a prošívaných bundách značky Nike.

Kromě Nikol Zimlové jednotlivé outfity předvedly také další známé tváře jako Monika Leová, Lea Šteflíčková či Klára Vavrušková. Chybět nemohlo ani pánské a dětské oblečení. Hravý styl představila mezi profesionály i jedna z nejmladších modelek přehlídky, dcera CEO jednoho z partnerů společnosti MiddleCap Michala Kviečinského.

První ročník Nike Prague FASHION SHOW tak přesvědčil diváky o tom, že kombinace sportovních kousků a trendy doplňků, ať už v podobě vysokých ponožek, módních ledvinek nebo ikonických modelů slunečních brýlí, má své opodstatněné místo v šatníku každého z nás. „Večer byl úžasný a jsme velmi rádi, že jsme naše modely brýlí mohli odprezentovat po boku tak skvělé značky, jako je Nike,” zhodnotil atmosféru akce Zbyněk Janyška, marketingový ředitel FOKUS optik.

„Věřím, že stejně, jak si jedinečnou podívanou užili diváci během večera, si zákazníci nenechají ujít příležitost zakoupit si k jednotlivým sportovním outfitům také vhodné sluneční brýle, které podtrhnou jejich styl, a navíc ochrání zrak,” dodal.

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru