Módní přehlídka Nike Prague FASHION SHOW se povedla, modelky zářily

Na počátku listopadu se uskutečnila módní přehlídka Nike Prague FASHION SHOW. Kromě bývalé finalistky Miss Czech Republic Nikol Zimlové vynesly sportovní modely značky Nike v kombinaci s nadčasovými slunečními brýlemi od společnosti FOKUS optik i další české krásky.

Do prodejny Nike Prague v ulici Na Příkopě ten večer zavítali všichni fanoušci nehynoucí kombinace sportovních modelů a trendy slunečních brýlí od partnera akce, společnosti FOKUS optik. Modelky i modelové kráčeli po pomyslném mole v teplákových soupravách, dlouhých mikinách a prošívaných bundách značky Nike.

Kromě Nikol Zimlové jednotlivé outfity předvedly také další známé tváře jako Monika Leová, Lea Šteflíčková či Klára Vavrušková. Chybět nemohlo ani pánské a dětské oblečení. Hravý styl představila mezi profesionály i jedna z nejmladších modelek přehlídky, dcera CEO jednoho z partnerů společnosti MiddleCap Michala Kviečinského.

První ročník Nike Prague FASHION SHOW tak přesvědčil diváky o tom, že kombinace sportovních kousků a trendy doplňků, ať už v podobě vysokých ponožek, módních ledvinek nebo ikonických modelů slunečních brýlí, má své opodstatněné místo v šatníku každého z nás. „Večer byl úžasný a jsme velmi rádi, že jsme naše modely brýlí mohli odprezentovat po boku tak skvělé značky, jako je Nike,” zhodnotil atmosféru akce Zbyněk Janyška, marketingový ředitel FOKUS optik.

„Věřím, že stejně, jak si jedinečnou podívanou užili diváci během večera, si zákazníci nenechají ujít příležitost zakoupit si k jednotlivým sportovním outfitům také vhodné sluneční brýle, které podtrhnou jejich styl, a navíc ochrání zrak,” dodal.

Audioknihy: Já, vrah 2

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Představujeme vám herce, kteří jsou podle Česko-Slovenské filmové databáze (ČSFD) nejoblíbenější. Který je ten váš?

Johnny Depp, USA
170 x [10%]
Leonardo DiCaprio, USA
166 x [9%]
Tom Hanks, USA
164 x [9%]
Brad Pitt, USA
166 x [9%]
Bruce Willis, Západní Německo
185 x [10%]
Morgan Freeman, USA
192 x [11%]
Christian Bale, Velká Británie
196 x [11%]
Robert Downey Jr., USA
177 x [10%]
Robert De Niro, USA
182 x [10%]
Jack Nicholson, USA
181 x [10%]

Celkem hlasovalo : 1779

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru