MINERÁLY BRNO výhodný nákup vánočních dárků

Mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin MINERÁLY BRNO proběhne na brněnském výstavišti od 4. do 5. prosince. Výstava proběhne v pavilonu B.

Na prosincových Minerálech Brno se představí přes dvě stovky vystavovatelů, zastoupené je i zahraničí – Slovensko a další sousední země. Vystaven bude plný sortiment, který na podobné akce patří – minerály a výrobky z nich, sběratelské kameny, šperky, přírodniny, dekorace, bytové doplňky a užitkové předměty. MINERÁLY BRNO jsou skvělou příležitostí pro nákup vánočních dárků. Nákup přímo od výrobců nebo dovozců je zárukou hodnoty a pravosti nakoupeného zboží. Součástí prosincových Minerálů Brno je i doprovodná výstava zaměřená na nejzajímavější mineralogické lokality Třebíčska a edukativní expozice Ústavu geologických věd Masarykovy univerzity.

Uspořádání výstavy je přizpůsobeno současné situaci, jsou zvětšeny rozestupy mezi prodejci a zohledněna i další požadovaná opatření. Vstupenky je možné koupit online.

MINERÁLY BRNO letos připadly na mikulášský víkend. Pro každého, kdo chce mít na letošního Mikuláše trochu netradiční zážitek, připravili pořadatelé edukativní geologicko-mikulášskou expozici zaměřenou na uhlí. Proč uhlí? Dříve totiž zlobivé děti dostávaly od Mikuláše místo dobrot právě uhlí. Na expozici bude tedy vystaveno především skutečné uhlí, dále několik panelů o vzniku uhlí a dalších důležitých faktech týkajících se této suroviny. Součástí expozice je také mikulášský fotokoutek pro děti i dospělé, kde bude možné se vyfotit s pořádnou uhelnou nadílkou v putně a dalšími rekvizitami. Vzhledem k tomu, že uhlí bude za chvíli raritou, jde o jedinečnou příležitost k získání unikátní fotky.

Vstup na MINERÁLY BRNO je buď bránou číslo 1 nebo u pavilonu E. Základní vstupné stojí 120 Kč, zlevněné 60 Kč, levnější při nákupu přes web. V sobotu je výstava otevřena od 9 do 18 hodin, v neděli do 16:30. Více na www.mineralybrno.cz.

Audioknihy: Skutečné problémy

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Představujeme vám herce, kteří jsou podle Česko-Slovenské filmové databáze (ČSFD) nejoblíbenější. Který je ten váš?

Johnny Depp, USA
34 x [11%]
Leonardo DiCaprio, USA
30 x [9%]
Tom Hanks, USA
33 x [10%]
Brad Pitt, USA
32 x [10%]
Bruce Willis, Západní Německo
31 x [10%]
Morgan Freeman, USA
33 x [10%]
Christian Bale, Velká Británie
30 x [9%]
Robert Downey Jr., USA
31 x [10%]
Robert De Niro, USA
32 x [10%]
Jack Nicholson, USA
31 x [10%]

Celkem hlasovalo : 317

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru