Maison Berger Paris aroma difuzér Olymp

Vůně bývá tím prvním, co naše smysly zachytí při vstupu do místnosti. Skvělým nápadem na dárek pro jakoukoliv ženu tak může být právě aroma difuzér francouzské stálice Maison Berger Paris, která se na poli interiérových parfémů pohybuje již více než sto padesát let. Dárková sada obsahuje tyčinkový aroma difuzér Olymp naplněný 115 ml interiérového parfému Intenzivní třpyt a 8 kusů polymerových vonných tyčinek. Hlavu vůně tvoří citrusové tóny grapefruitu postupně přecházející do květinového aroma růží a konvalinek s elegantními příslibem pačuli, na jejímž konci ucítíte fialky, pižmo i šampaňské. Intenzitu parfému můžete upravit množstvím tyčinek, které vám vydrží v interiéru vonět až po dobu osmi týdnů.

Dárkový set je k dostání v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za 890 Kč.

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru