Podzimní outfit obuví v neodolatelných krémových tónech

Cappuccino, caffè latte, nebo flat white, které barva je ta vaše? Odteď si můžete barvu svého oblíbeného nápoje vychutnat nejen v šálku, ale také ve svém botníku! Objevte stylové novinky z kolekce Deichmann a osvěžte svůj podzimní outfit obuví v neodolatelných krémových tónech.

Extravagance hraje letos na podzim prim. Jestli rádi nosíte výraznou a atraktivní obuv, model v odstínech mléčné kávy nesmí chybět. V kolekci Deichmann najdete jak elegantní, tak pohodlné ležérní kousky. Pokukujete po nových šněrovacích farmářkách? Vsaďte na chunky model ve světlých mléčných odstínech. Zvolíte kousek ve vzhledu hadí kůže, nebo raději minimalistický model s efektním prošíváním?

Do módy se také vrátily vyšší kozačky se zavazováním. Výrazné šněrování a světlá barva z nich dělá mimořádně atraktivní model. Jemné detaily v podobě kovové přezky a kontrastního lemování dodávají těmto kozačkám punc výjimečnosti.

Hledáte spíš elegantnější model na podpatku, který příjemně osvěží váš podzimní business look? Pořiďte si nízké kozačky nebo Chelsea obuv ve světle béžovém odstínu, které vám dodají neotřelý šmrnc.

Máte už tento trend doma a přemýšlíte, jak ho vůbec nosit? Světlá obuv v kávových odstínech vypadá perfektně v monochromaticky laděném outfitu, rozumí si ale také s denimem a je skvělým doplňkem i k výrazným barevným kouskům.

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru