Festival Life! představí trendy ve sportovním oblečení i nová elektrokola

Kromě her, tance a zábavy pro celou rodinu nabídne festival Life! od 26. – 28. listopadu také řadu vystavovatelů, kteří návštěvníkům představí trendy pro novou zimní sezónu, ale také pro cyklistickou sezónu 2022. Novinky ze světa cyklistiky, turistiky a zimních sportů představí společnosti Cyklobest, Haven sport, Světelektrokol i Mountfield.

Cyklobest přiveze nový přepracovaný pohon elektrokol označený BOSCH Smart Systém, který obsahuje nový display BOSCH KIOX 300. Nový KIOX 300 je přehlednější a lépe čitelný oproti předchůdci. Má také lépe řešený úchyt (objímku) na řídítka s nastavením úhlu obrazovky. Je vybavený jedinečným barevným LCD displejem a díky kvalitnímu podsvícení ho lze používat i v noci. „Elektrokola budou mít nově systém, který se spojí s telefonem například ve vašem batohu. Systém v sobě zaštiťuje nejenom nový display, ale také aplikaci pro chytré telefony eBike Flow 2022,“ řekl Richard Frank ze společnosti Cyklobest.

Haven sport například ukáže vášnivým turistům skládací hole Foldisimo s nízkou váhou a transportní velikosti cca 42 cm a wolframovými hroty. Exkluzivně také představí sněžnice francouzské značky Morpho. „Komfortní sněžnice mají zvýšenou nosnost do 140 kg, což je zhruba o 7 % větší než při zachování stejných rozměrů jako u klasické konstrukce. Sněžnice je tedy výborně použitelná pro lidi s vyšším vzrůstem, ale také pro menší, silnější typy, kterým bude díky zachování své velikosti vyhovovat,“ řekl Vojtěch Buriánek ze společnosti Haven sport.

Mountfield představí exkluzivně novou modelovou řadu elektrokol privátní značky MTF 2022. Elektrokola MTF si Mountfield sám navrhuje, od rámových geometrií, přes skladbu komponentů až po design. Spolupracuje přímo s výrobci a všechna elektrokola jsou kompletována v ČR. Každoročně představuje zbrusu novou modelovou řadu elektrokol v několika kategoriích. K tomu nabízí i profesionální servisní střediska s nejmodernějším vybavením včetně diagnostiky motorů i baterií. Na festivalu Life! nadšencům do elektrokol ukáže 40 nových modelů elektrokol MTF 2022 v kategoriích HORSKÁ, KROSOVÁ, TREKINGOVÁ, MĚSTSKÁ a SKLÁDACÍ. 

Svetelektrokol.cz, největší prodejce elektrokol v Česku, návštěvníkům veletrhu poskytne jedinečnou možnost vyzkoušet si model elektrokola s nejdelším dojezdem nebo naopak typ s největším výkonem. Na BIKELife! představí novinky pro sezónu 2022 v řadách celoodpružených, dámských i dětských elektrokol. Nabídne nové aktuální modely značek HAIBIKE, LECTRON, BULLS, CRUISIS, LEADER FOX a GHOST.

Catherine Life a.s. v Brně ukáže cyklistický sortiment značky R2 a lyžařské doplňky značky Relax. Na festivalu Life! navíc dostane veletržní slevu 20 – 50 %. Akce se bude vztahovat na fotochromatické brýle, cyklo helmy, lyžařské helmy se sklopným štítem, lyžařské brýle a mnoho dalšího.

České značky R2 a Relax budou prodávat sluneční brýle, cyklo doplňky, lyžařské i zimních doplňky. Brýle Relax. byla tím nejúspěšnějším, co z dílny vzešlo, rozhodl se tým pro „druhé R". R2 obsahuje nejnovější technologie, top materiály. Návštěvníkům nabídnou také veletržní slevu.

KILPI je výrobcem outdoorového oblečení a sportovních doplňků zejména pro zimní sporty, běh, cyklistiku a horskou turistiku. Při výrobě oblečení pro děti i dospělé se zaměřujeme zejména na funkčnost, praktičnost, kvalitní materiál a módní design. Kilpi znamená v překladu z finštiny výraz “štít”, což vyjadřuje i podstatu naší značky. Spolehněte se, že naše oblečení bude vaším štítem, a to nejen za ukrutného mrazu nebo vydatného deště.

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru