Festival Life! představí trendy ve sportovním oblečení i nová elektrokola

Kromě her, tance a zábavy pro celou rodinu nabídne festival Life! od 26. – 28. listopadu také řadu vystavovatelů, kteří návštěvníkům představí trendy pro novou zimní sezónu, ale také pro cyklistickou sezónu 2022. Novinky ze světa cyklistiky, turistiky a zimních sportů představí společnosti Cyklobest, Haven sport, Světelektrokol i Mountfield.

Cyklobest přiveze nový přepracovaný pohon elektrokol označený BOSCH Smart Systém, který obsahuje nový display BOSCH KIOX 300. Nový KIOX 300 je přehlednější a lépe čitelný oproti předchůdci. Má také lépe řešený úchyt (objímku) na řídítka s nastavením úhlu obrazovky. Je vybavený jedinečným barevným LCD displejem a díky kvalitnímu podsvícení ho lze používat i v noci. „Elektrokola budou mít nově systém, který se spojí s telefonem například ve vašem batohu. Systém v sobě zaštiťuje nejenom nový display, ale také aplikaci pro chytré telefony eBike Flow 2022,“ řekl Richard Frank ze společnosti Cyklobest.

Haven sport například ukáže vášnivým turistům skládací hole Foldisimo s nízkou váhou a transportní velikosti cca 42 cm a wolframovými hroty. Exkluzivně také představí sněžnice francouzské značky Morpho. „Komfortní sněžnice mají zvýšenou nosnost do 140 kg, což je zhruba o 7 % větší než při zachování stejných rozměrů jako u klasické konstrukce. Sněžnice je tedy výborně použitelná pro lidi s vyšším vzrůstem, ale také pro menší, silnější typy, kterým bude díky zachování své velikosti vyhovovat,“ řekl Vojtěch Buriánek ze společnosti Haven sport.

Mountfield představí exkluzivně novou modelovou řadu elektrokol privátní značky MTF 2022. Elektrokola MTF si Mountfield sám navrhuje, od rámových geometrií, přes skladbu komponentů až po design. Spolupracuje přímo s výrobci a všechna elektrokola jsou kompletována v ČR. Každoročně představuje zbrusu novou modelovou řadu elektrokol v několika kategoriích. K tomu nabízí i profesionální servisní střediska s nejmodernějším vybavením včetně diagnostiky motorů i baterií. Na festivalu Life! nadšencům do elektrokol ukáže 40 nových modelů elektrokol MTF 2022 v kategoriích HORSKÁ, KROSOVÁ, TREKINGOVÁ, MĚSTSKÁ a SKLÁDACÍ. 

Svetelektrokol.cz, největší prodejce elektrokol v Česku, návštěvníkům veletrhu poskytne jedinečnou možnost vyzkoušet si model elektrokola s nejdelším dojezdem nebo naopak typ s největším výkonem. Na BIKELife! představí novinky pro sezónu 2022 v řadách celoodpružených, dámských i dětských elektrokol. Nabídne nové aktuální modely značek HAIBIKE, LECTRON, BULLS, CRUISIS, LEADER FOX a GHOST.

Catherine Life a.s. v Brně ukáže cyklistický sortiment značky R2 a lyžařské doplňky značky Relax. Na festivalu Life! navíc dostane veletržní slevu 20 – 50 %. Akce se bude vztahovat na fotochromatické brýle, cyklo helmy, lyžařské helmy se sklopným štítem, lyžařské brýle a mnoho dalšího.

České značky R2 a Relax budou prodávat sluneční brýle, cyklo doplňky, lyžařské i zimních doplňky. Brýle Relax. byla tím nejúspěšnějším, co z dílny vzešlo, rozhodl se tým pro „druhé R". R2 obsahuje nejnovější technologie, top materiály. Návštěvníkům nabídnou také veletržní slevu.

KILPI je výrobcem outdoorového oblečení a sportovních doplňků zejména pro zimní sporty, běh, cyklistiku a horskou turistiku. Při výrobě oblečení pro děti i dospělé se zaměřujeme zejména na funkčnost, praktičnost, kvalitní materiál a módní design. Kilpi znamená v překladu z finštiny výraz “štít”, což vyjadřuje i podstatu naší značky. Spolehněte se, že naše oblečení bude vaším štítem, a to nejen za ukrutného mrazu nebo vydatného deště.

Audioknihy: Černé léto

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
590 x [13%]
Aperol spritz
383 x [9%]
Cuba Libre
397 x [9%]
Piňa Colada
382 x [9%]
Daiquiri
373 x [8%]
Margarita
487 x [11%]
Cosmopolitan
390 x [9%]
Mai-Tai
408 x [9%]
Whiskey sour
438 x [10%]
Pisco sour
586 x [13%]

Celkem hlasovalo : 4434

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru