Skvělé vánoční dárky pro muže

Advent pomalu, ale jistě klepe na dveře. Přestože se na první pohled může zdát, že do Vánoc zbývá ještě dostatek času, připočteme-li do toho svařák s kamarádkami, firemní vánoční večírek nebo rodinné pečení cukroví, měsíc se smrskne sotva na pár dní. Nemusíte ale zbytečně věšet hlavu, s našimi tipy na vánoční dárky pro všechny muže máte hned o jednu starost méně!

Peugeot Whisky Experience, dárková sada sklenek na whisky 0,38 l s chladící podložkou

Praktickým dárkem jak pro znalé degustátory skotské whisky, tak pro příležitostné objevitele je dárkový set dvou whiskovek o objemu 0,38 litru spolu s dvěma chladícími podložkami z exkluzivní kolekce Peugeot Les Impitoyables. Sklenice s užším hrdlem umožní v dolní části plné rozvinutí chuti i vůně, díky čemuž své chuťové pohárky potěšíte nejen při ochutnávání whiskey, ale také bourbonu nebo cognacu. Kovová podložka zase naopak chladí nápoj bez nutnosti použití kostek ledu. Součástí sady jsou i dva kožené podtácky, které zabraňují vysráženým kapkám z podložky stékat na stůl. Všechny nezbytnosti k opravdu jedinečnému gurmánskému zážitku jsou dárkově zabaleny do luxusní černé krabičky s ikonickým logem lva, kterou pořídíte v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz  za 2 599 Kč.

Filtrační konvice Brita Style, modrá, 2,4 l

Na světě se ročně vyrobí přes 34 milionů tun plastových odpadů, ale jen necelá třetina se zrecykluje. I to je jeden z důvodů, proč na Vánoce pořídit do rodiny filtrační konvici Brita Style. Nová technologie MicroFlow redukuje obsah vodního kamene a zároveň odstraňuje stopy chloru, těžkých kovů, herbicidů, pesticidů i zbytků léků. O poznání čistší voda skvěle chutná nejen sama o sobě, ale i v kávě nebo čaji. Zároveň chrání vaše spotřebiče před usazováním vodního kamene a šetří peněženku i životní prostředí. Jeden filtr vystačí až na sto litrů vody. Led indikátor vás navíc včas upozorní na výměnu filtru. Dárkové balení s filtrační konvicí o objemu 2,4 litru spolu s filtrem Brita Maxtra+ Pure Performance je k dostání v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za 830 Kč.

Maison Berger Paris vůně do auta Olymp, Intenzivní třpyt

Někteří muži stráví za volantem svého vozu i několik hodin týdně. Abyste jim cestu na silnicích alespoň o trošku zpříjemnili, darujte jim vůni do auta Olymp od vyhlášené normandské značky Maison Berger Paris. Aroma difuzér připomínající svým vzhledem kryt na disky kol se prodává s oblíbeným interiérovým parfémem Intenzivní třpyt. Vůně grapefruitu spolu s pomalu rozvíjejícím se aroma pačuli, fialek nebo šampaňského vydrží v autě vonět až po dobu čtyř týdnů. Plastový klip umožňuje snadné přichycení difuzéru, ať už na průchod klimatizace, nebo kamkoliv jinde. Po vyprchání parfému pak můžete vůni jednoduše vyměnit za jinou. Aroma difuzér Olymp od návrhářky Sylvie de France najdete v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz  za 440 Kč.

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru