Domů VIPky

Holki se rozhodly pro udržitelné diamanty, díky Tiami šetří přírodu

Kdo by si nepamatoval legendární skupinu Holki? Dnes už jsou z členek skupiny krásné ženy, a možná i proto mnohem více uvažují o místě, na kterém žijí - tedy o planetě Zemi. Když nedávno vyrazily na udílení hudebních cen Český Slavík, zdobily je úžasné šperky. Byly to ovšem tzv. lab-grown diamanty, tedy šetrné k přírodě.

Snad každá žena si přeje mít nádherný, dokonalý diamant. Alespoň jeden, dva, pět...ale při myšlence, jak jsou dobývány ze země, jak trpí životní prostředí i dělníci? Raději zapomenout! Ovšem to už není nutné. Na českém trhu se díky společnosti Tiami dají koupit laboratorní diamanty. 

Kromě toho, že jsou šetrnější k životnímu prostředí a na jejich získání není potřeba využít ničivou sílu hlubinné těžby, jsou uměle pěstované diamanty výsledkem společensky odpovědné práce. Nelpí na nich podezření z násilí na lidech ani porušování lidských práv. A co je také důležité je fakt, že laboratorně pěstované diamanty mají třpyt a brilanci stejnou jako těžené kameny, jsou identické nejen po optické stránce, ale i po stránce chemické a strukturální. Ale jejich cena je zhruba o 30 % nižší!

Není se čemu divit, že na Holkách mohl na Slavících každý oči nechat. Vzal si je totiž do "parády" vizážista Pavel Kortán, krásné šaty byly z dílny Nikol a Jakuba Ponerových. A již zmíněné šperky byly opravdu famózní. Ne každý ví, že všechny uměle vyrobené diamanty prodávané na tiami.cz se mohou pyšnit nejvyšší kvalitou 2a, kterou má pouze 1 % těžených diamantů. Patří mezi ně legendární diamanty Cullinan, Elizabeth Taylor nebo Kohinoor.

Pokud jste tedy dosud váhali, jestli si pořídit diamant, nebo ho někomu darovat třeba k Vánocům, už není důvod. Zakoupením laboratorně vyrobeného diamantu od evropské značky TIAMI získáte za své peníze tu nejvyšší kvalitu s certifikovaným původem. Takže vás už nikdy nemusí trápit otázky původu tohoto nádherného drahokamu.

NÁŠ TIP

Léto na vlně audioknih

Anketa

Co je pro vás důležité pro udržení vztahu

Vášeň
24 x [10%]
Věrnost
21 x [9%]
Velkorysost
23 x [10%]
Laskavost
23 x [10%]
Spolehlivost
24 x [10%]
Zásadovost
25 x [11%]
Poctivost
23 x [10%]
Dostatek pozornosti
25 x [11%]
Sebedůvěra
22 x [10%]
Smysl pro humor
21 x [9%]

Celkem hlasovalo : 231

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

O BOURBONU
  • Musí být vypálen na území USA 
  • Musí být vyroben ze směsi obilovin, kdy jej od 51 % do 79 % musí tvořit kukuřice
  • Minimální doba zrání jsou dva roky
  • Voda v Kentucky, která se používá při výrobě bourbonu, je považována za nejsladší na světě
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • Musí zrát v nových vypálených sudech z Bílého dubu 
POČASÍ
Facebook

JDI nahoru