Vaše Vánoce rozzáří zasněžená vesnička

První zapálená svíčka na adventním věnci již brzy ohlásí příchod nejkrásnějších svátků v roce. Věnec, sváteční ubrus nebo třeba svícny v oknech může letos doplnit i sněhově bílá vesnička. Nebojte, nezastudí vás. Naopak zahřeje u srdce a připomene procházky v zasněžených ulicích našeho mládí. Společnost Retlux nabízí domečky ze dřeva pro milovníky tradice i kovové pro minimalisty.

Svícny a andělská zvonění patří k Vánocům stejně jako kapr či vánoční stromeček. Pokud hledáte něco neokoukaného, oceníte nabídku domečků a vesniček od výrobce Retlux. Všechny mají něco společného. Pomohou rozzářit vaši adventní dekoraci. Ať už chcete z okének vidět plamen svíčky nebo LED osvětlení, v jeho nabídce si vyberete.

Keramická tradice

Pokud si neumíte představit Vánoce bez plápolajícího plamínku, sáhněte po keramickém domečku na svíčku RXL 388. Bílé svícny ve třech velikostech od výšky 10 cm do 19,5 cm můžete libovolně kombinovat a vytvořit si originální vesničku. Máte-li doma malé dítě nebo nenechavé kotě, sáhněte raději po keramickém domečku s LED světýlkem RXL 391. Produkt je také dodáván ve třech velikostech, a sice od výšky 11,5 cm do 19 cm. Navíc jsou jeho vstupní dveře doplněny o zasněžený strom a bílé Vánoce si budete moci vychutnat za jakéhokoliv počasí.

Vesnička jako malovaná

Synonymem tepla domova je pro vás dřevo, a přes to nejede vlak, ani kdyby to byl Polární expres? Pak vás potěší dřevěné vánoční vesničky RXL 407. Svítí díky LED osvětlení a dodávají se v bílé barvě i v přírodním dřevěném odstínu. Rozsvítíte je s pomocí tužkové baterie, takže je můžete postavit kamkoliv.

Bílý minimalismus

Pro ty, kteří ocení především jednoduchý design a odolnost, Retlux přichystal domečky kovové RXL 412. Řada šesti domečků imituje leporelo. Vydrží teplo na krbové římse i vlhkost na okenním parapetu. Svítí díky LED osvětlení. Pro minimalistický design lze řadu domečků kombinovat s celou řadou jiných dekorací.

Ať už se rozhodnete pro kterékoliv svítící stavení nemůžete sáhnout špatně. Advent dýchá z každého z nich. A jestli se na vašem rodinném betlému podepsal zub času, můžete letošní Vánoce prozářit také svítícími jesličkami, které v nabídce společnost Retlux rozhodně nechybí.

NÁŠ TIP

Léto na vlně audioknih

Anketa

Co je pro vás důležité pro udržení vztahu

Vášeň
93 x [11%]
Věrnost
79 x [10%]
Velkorysost
81 x [10%]
Laskavost
78 x [9%]
Spolehlivost
80 x [10%]
Zásadovost
78 x [9%]
Poctivost
82 x [10%]
Dostatek pozornosti
97 x [12%]
Sebedůvěra
78 x [9%]
Smysl pro humor
76 x [9%]

Celkem hlasovalo : 822

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

O BOURBONU
  • Musí být vypálen na území USA 
  • Musí být vyroben ze směsi obilovin, kdy jej od 51 % do 79 % musí tvořit kukuřice
  • Minimální doba zrání jsou dva roky
  • Voda v Kentucky, která se používá při výrobě bourbonu, je považována za nejsladší na světě
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • Musí zrát v nových vypálených sudech z Bílého dubu 
POČASÍ
Facebook

JDI nahoru