Důvody, proč je móda na míru lepší než ta z konfekce

Oblečení by mělo podtrhovat vaši osobnost a lichotit vaší postavě. Toho je však velmi těžké dosáhnout, zvlášť pokud se uchýlíte k výběru oblečení z konfekce. Pokud však investujete do kvalitního oblečení šitého na míru, můžete si být jisti, že v práci, na všech společenských událostech, ale i ve svém běžném životě budete vypadat perfektně. Přinášíme vám 5 základních důvodů, proč byste měli služby krejčovství zvážit.

 1. Získáte sebevědomí a pocit pohodlí

Díky úpravám na míru budou i ty nejzákladnější kousky vašeho šatníku maximálně lichotit vaší postavě. Až půjdete na důležitou schůzku nebo slavnostní událost v oblečení ušitém v krejčovství, poslední věc, kterou se budete zabývat, bude to, jak vám oblečení sedí. Ten pocit sebedůvěry a maximálního pohodlí si doslova zamilujete.

 1. Ušetříte čas

Ať už jste drobní, vysocí, nebo prostě jen na svou postavu v konfekci s obtížemi sháníte tu pravou velikost, krejčovství vám ušetří dlouhé hodiny hledání správného outfitu. Místo toho, abyste navštívili několik obchodů a vyzkoušeli mnoho oděvů, necháte si ušít modely perfektně sedící k vaší postavě, ale i osobnosti. Investice do originálně ušitého šatníku se vám mnohonásobně vrátí, protože oblečení podtrhne vaše přednosti a skryje nedostatky. Při jeho nošení se budete cítit jako ve své druhé kůži.

 1. Oblečení vám vydrží

Také nesnášíte, když si z obchodu přinesete krásný kousek oblečení, který po dvou vypráních ztratí tvar nebo barvu? Necháte-li si ušít oblečení na míru v krejčovství, koupíte si s originalitou a perfektně padnoucím střihem i vysokou jakost. Tu zaručují ty nekvalitnější látky, které drží barvu, netvoří žmolky, ani se při nošení nevytahají. Kvalitní materiál lze poznat na první pohled.

 1. Ušetříte peníze

Oblečení z konfekce se sice může zdát finančně mnohem dostupnější než oděvy ušité na míru, opak je však pravdou. Protože krejčovství využívá těch nejkvalitnějších látek z ověřených tkalcoven, oděv vám vydrží po dlouhá léta. Z tohoto pohledu tak jde o investici, jež se  jednoznačně vyplatí. Navíc nikdy nedojde k situaci, kdy byste si zakoupili módní kousek a až doma zjistili, že vám nesedí nebo není pohodlný. Šití oblečení na míru je procesem, jehož se na vlastní kůži zúčastníte a budete moci vyjádřit všechny své návrhy i požadavky.

 1. Budete originální

Oděvy ušité na míru představují možnost, jak se odlišit od zbytku společnosti. Kolikrát jste na ulici potkali někoho, kdo měl stejný kabát nebo košili jako vy? A jak jste se při tom pohledu cítili? Necháte-li si ušít modely přesně podle svých představ, budete mít 100% jistotu, že jste jejich jedinými vlastníky.

Pokud se rozhodnete pro služby krejčovství, zvolte to nejlepší! Rodinné krejčovství TESSUTO vám nabídne nejen kvalitní služby, ale i příjemný přístup, který promění každou schůzku v přátelské setkání. Majitelka Eliška Trnka se svým týmem kombinuje řemeslný um a know-how s vybraným vkusem a citem pro to, co se ke každému klientovi hodí nejlépe. Přijďte se o tom přesvědčit i vy.   

www.tessuto.cz

NÁŠ TIP

Léto na vlně audioknih

Anketa

Co je pro vás důležité pro udržení vztahu

Vášeň
54 x [11%]
Věrnost
45 x [10%]
Velkorysost
47 x [10%]
Laskavost
44 x [9%]
Spolehlivost
48 x [10%]
Zásadovost
47 x [10%]
Poctivost
46 x [10%]
Dostatek pozornosti
53 x [11%]
Sebedůvěra
43 x [9%]
Smysl pro humor
43 x [9%]

Celkem hlasovalo : 470

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

O BOURBONU
 • Musí být vypálen na území USA 
 • Musí být vyroben ze směsi obilovin, kdy jej od 51 % do 79 % musí tvořit kukuřice
 • Minimální doba zrání jsou dva roky
 • Voda v Kentucky, která se používá při výrobě bourbonu, je považována za nejsladší na světě
 • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
 • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
 • Musí zrát v nových vypálených sudech z Bílého dubu 
POČASÍ
Facebook

JDI nahoru