Zwilling digitální kuchyňská váha Enfinigy

Na hrnkovou metodu pečení zapomeňte. S digitální kuchyňskou váhou Zwilling Enfinigy zvládnete odměřování mouky, cukru i kostky másla zcela bez námahy. Intuitivní společník v nadčasovém designu má velkou skleněnou vážící plochu s integrovaným LCD displejem pro snadné ovládání. Díky tomu budete vážit na gram přesně až do celkové hmotnosti deseti kilo. Skleněný povrch je vysoce odolný před rozbitím a zároveň jednoduchý k úklidu. Zabudovaná nabíjecí baterie vás nikdy nenechá v nesnázích, díky ní a dlouhému USB kabelu přístroj nabijete kdykoliv to bude potřeba.

Digitální kuchyňskou váhu Zwilling v elegantní bílé barvě zakoupíte v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz  za 1 090 Kč.

Audioknihy: Černé léto

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
590 x [13%]
Aperol spritz
383 x [9%]
Cuba Libre
397 x [9%]
Piňa Colada
382 x [9%]
Daiquiri
373 x [8%]
Margarita
487 x [11%]
Cosmopolitan
390 x [9%]
Mai-Tai
408 x [9%]
Whiskey sour
438 x [10%]
Pisco sour
586 x [13%]

Celkem hlasovalo : 4434

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru