Hledáte originální dárek? Pak vybírejte ze zážiteků z Aquapalace Praha!

Vánoční shon pomalu a jistě nabírá na síle a vy si jistě říkáte, čím letos své nejbližší obdarujete. Namísto toho, abyste se stresovali, zda vám dárek kvůli přetíženým dodavatelům stihne dorazit, darujte zážitek. A to rovnou pro celou rodinu! Aquapalace Praha připravil několik poukazů, kterými potěšíte nejen vaše ratolesti. Dárky jednoduše zakoupíte prostřednictvím e-shopu a vše budete mít hotové za jedno odpoledne.

Radost pro ty nejmenší

Potěšte děti dětskou kartou Hvězdička, se kterou si užijí vodní radovánky neomezeně po celý rok! Voucher zajistí vstup do Vodního světa, kde o skvělé zážitky není nikdy nouze. Děti si užijí jízdu na 21 skluzavkách všech druhů i adrenalin na nejdelší Divoké řece v České republice, která měří rekordního čtvrt kilometru. Poukaz platí pro děti do výšky 150 cm nebo do 12 let věku.

Dětská karta Hvězdička: 1 790 Kč

K dostání v e-shopu či na pokladnách Aquapalace Praha.

Rodinná vstupenka do Vodního světa

Udělejte radost sobě, partnerovi i těm nejmenším a užijte si odpoledne plné adrenalinu a skvělých zážitků v nejzábavnějším aquaparku u nás. Čeká vás dobrodružství a relax na jednom místě, a to v každém ročním období. Těšit se můžete na mořské vlnobití, stovky metrů skluzavek ale i jedinečný zážitek v podobě virtuální reality na tobogánu TUBE nebo pod vodní hladinou v Paláci pokladů, kde se doslova proletíte nad hřebeny hor díky simulátoru létání. Pravý karibský odpočinek potom nabídne například POOL bar, kde servírují výtečné drinky přímo do bazénu. Voucher platí pro 2 dospělé a 2 děti do výšky 150 cm či 12 let věku.

Rodinná vstupenka na 3 hodiny do Vodního světa: 1 849 Kč

K dostání v e-shopu či na pokladnách Aquapalace Praha.

Saunová permanentka na zkoušku

Neomezený počet vstupů do saun, hlídání dětí zdarma i parkování v jednom – Saunová permanentka do největšího saunového světa u nás jistě potěší každého, kdo by si rád dopřál pravidelné prohřívání. Saunový svět Aquapalace Praha nabízí 18 prohříváren s různými stupni vnitřní teploty i intenzity saunovacího zážitku, ze kterých si vybere opravdu každý. Kromě krytého areálu nabízí venkovní zemní i srubovou baňu, rozsáhlou zónu s ochlazovacími bazénky i lehátky. Fakt, že se v České republice řadí ke špičce, potvrzuje také jeho tým zkušených saunérů, kteří letos zabodovali na Mistrovství světa v saunových ceremoniálech.

Saunová permanentka na zkoušku: 2 590 Kč

K dostání v e-shopu či na pokladnách Aquapalace Praha.

Aroma masáž 60 min

Hledáte originální dárek pro svou drahou polovičku nebo chcete udělat radost sami sobě? Sáhněte po celotělové masáži s aroma oleji, kterou si zamiluje opravdu každý. Základem je uvolňující a relaxační masáž doprovázena voňavými oleji, které si navíc můžete vybrat přímo na míru podle nálady nebo třeba denní doby. 

Aroma masáž 60 min: 1 290 Kč

K dostání v e-shopu či na pokladnách Aquapalace Praha.

Audioknihy: Černé léto

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
590 x [13%]
Aperol spritz
383 x [9%]
Cuba Libre
397 x [9%]
Piňa Colada
382 x [9%]
Daiquiri
373 x [8%]
Margarita
487 x [11%]
Cosmopolitan
390 x [9%]
Mai-Tai
408 x [9%]
Whiskey sour
438 x [10%]
Pisco sour
586 x [13%]

Celkem hlasovalo : 4434

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru