Lucie Zedníčková řídí dobře, ale letos poprvé bourala…

Letošní vítěz projektu Anděl mezi zdravotníky 2021 je gynekolog a porodník z ÚPMD v Podolí MUDr. Patrice Awonseba Baba Musah si převzal klíčky od luxusního vozu Kia Ceed, kterého si bude užívat celý rok. Ty mu předal Milan Štědra, výkonný ředitel společnosti Autobond Group a.s. a samozřejmě u toho nechyběl David Novotný.

„Mám řidičák od roku 2015 a myslím, že jsem dobrý řidič. Sice auto mám, ale s tímto krasavcem s logem Anděla na dveřích jezdit určitě budu. Je to takový hezký dárek pod stromeček. Vánoce budu trávit v české rodině svých přátel a 26. prosince letím domů do Ghany. Jak se jezdí v Ghaně? Je to podobné jako v Čechách. Jezdí se vpravo, silniční předpisy jsou podobné. Rozdíl je v tom, že se podle nich v Africe moc nejezdí,“ prozradil sympatický lékař.

Ředitel soutěže Anděl mezi zdravotníky David Novotný tímto definitivně zakončil druhý ročník projektu a už přemýšlí o nastávajícím. „Jsem rád, že se projekt Anděl mezi zdravotníky uchytil a budí zájem. Je to jedna z cest, jak poděkovat za náročnou práci nejen zdravotníkům, ale i pečovatelům, medikům, lékárníkům. Už druhý rok jedou v „covidovém kolečku“, je to vysilující. Projekt se těší velké přízni osobností z řad odborného, uměleckého i veřejného života. Obrovské ovace sklidil kalendář s fotkami finalistů, kteří si soustředění, finále a další aktivity s tím spojené náležitě užili. Už připravujeme 3. ročník, začínají mi chodit přihlášky. Zájemce může přihlásit například vedení nemocnice, nadřízení, kolegové, vděční pacienti apod. pomocí formuláře na webových stránkách,“ uvedl závěrem David Novotný a doufá, že se s MUDr. Patrice Awonseba Baba Musah jako čestným hostem, opět potká v Náchodě při finále třetího ročníku projektu Anděl mezi zdravotníky.

To herečka Lucie Zedníčková, která s projektem Anděl mezi zdravotníky spolupracuje si posteskla, že teď v létě měla první nehodu v životě, a to řídí od osmnácti let. „Bohužel jsem auto nedobrzdila, naštěstí se to obešlo bez zranění. Pokuty se mi docela vyhýbají. Dostávám je hlavně za parkování, zvláště v Praze. Tam občas, už ze zoufalství, zaparkuji, kde se dá a pak přijde pokuta,“ říká Lucie Zedníčková.

NÁŠ TIP

Léto na vlně audioknih

Anketa

Co je pro vás důležité pro udržení vztahu

Vášeň
89 x [11%]
Věrnost
76 x [10%]
Velkorysost
78 x [10%]
Laskavost
74 x [9%]
Spolehlivost
77 x [10%]
Zásadovost
75 x [10%]
Poctivost
78 x [10%]
Dostatek pozornosti
92 x [12%]
Sebedůvěra
74 x [9%]
Smysl pro humor
73 x [9%]

Celkem hlasovalo : 786

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

O BOURBONU
  • Musí být vypálen na území USA 
  • Musí být vyroben ze směsi obilovin, kdy jej od 51 % do 79 % musí tvořit kukuřice
  • Minimální doba zrání jsou dva roky
  • Voda v Kentucky, která se používá při výrobě bourbonu, je považována za nejsladší na světě
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • Musí zrát v nových vypálených sudech z Bílého dubu 
POČASÍ
Facebook

JDI nahoru