Hýčkejte svou pokožku tuhými tělovými másly NATAVA

To nejlepší z přírody najdete v novince přírodní a BIO kosmetiky NATAVA – tuhém tělovém másle. Ručně vyráběné tělové máslo s originální recepturou dokonale vyživí, hydratuje, regeneruje a provoní vaši pokožku a uvolní vaši mysl. Oceníte jejich maximální účinnost, dlouhodobou výdrž, velmi dobrou vstřebatelnost i šetrnost k životnímu prostředí. Tělové máslo NATAVA se velmi snadno nanáší, stačí jej jen nahřát v rukou a rozetřít na čistou a suchou pokožku. Je vhodné i pro jemnou masáž celého těla. Hydratační účinek bude efektivnější, pokud jej nanesete bezprostředně po koupeli či sprchování.

V praktickém ekologickém balení se ukrývá mnoho cenných přírodních složek. Vybrat si můžete ze tří variant:

Vůně orientu

Přeneste se do exotického orientu a hýčkejte svou pokožku i mysl blahodárnými účinky bambuckého a kakaového másla, argonového a nimbového oleje nebo esenciálního hřebíčkového oleje.

Síla ovoce

To nejlepší z přírody v tuhém tělovém másle vás nabije energií a svěží vůní ovoce. V praktickém a hlavně ekologickém balení najdete mnoho cenných přírodních složek, jako je například kakaové a bambucké máslo, olej z meruňkových jader, avokádový olej či extrakt z rakytníku. Kombinace ingrediencí pomáhá tělu udržovat pokožku hydratovanou a vyživenou. Používání másla se stane oblíbeným rituálem, protože během jemného masírování pokožky dochází k uvolnění, relaxaci a příjemná vůně vám bude zpříjemňovat den několik následujících hodin. Tato varianta je určena pro normální až mastnější pokožku.

Květinová zahrada

Jako při procházce rozkvetlou květinovou zahradou se budete cítit díky této variantě tuhého tělového másla, které přináší to nejlepší z přírody. Uvolní vaši mysl a dokonale vyživí, hydratuje a provoní vaši pokožku. Tělové máslo NATAVA je zabaleno s maximálním ohledem na přírodu a životní prostředí v recyklovatelném papírovém obalu. Obsahuje mnoho cenných přírodních složek, jako je kakaové a bambucké máslo, šípkový či pupalkový olej nebo olej z pšeničných klíčků. Tato kombinace přírodních pokladů je určena pro suchou a zralou pokožku, protože podporuje její regeneraci a fyziologickou obnovu. Příjemná masáž tímto máslem přináší úlevu namáhané pokožce a pomáhá jí udržovat elasticitu.

Náš tip:

Hliníková cestovní mýdlenka NATAVA

Pro pohodlnější cestování najdete v sortimentu speciálně vytvořené lehoučké hliníkové pouzdro. Praktický šroubovací doplněk byl vyvinut speciálně pro tuhá tělová másla, šampony a balzámy na vlasy.

NÁŠ TIP

Léto na vlně audioknih

Anketa

Co je pro vás důležité pro udržení vztahu

Vášeň
98 x [11%]
Věrnost
83 x [10%]
Velkorysost
85 x [10%]
Laskavost
82 x [9%]
Spolehlivost
84 x [10%]
Zásadovost
83 x [10%]
Poctivost
86 x [10%]
Dostatek pozornosti
102 x [12%]
Sebedůvěra
82 x [9%]
Smysl pro humor
80 x [9%]

Celkem hlasovalo : 865

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

O BOURBONU
  • Musí být vypálen na území USA 
  • Musí být vyroben ze směsi obilovin, kdy jej od 51 % do 79 % musí tvořit kukuřice
  • Minimální doba zrání jsou dva roky
  • Voda v Kentucky, která se používá při výrobě bourbonu, je považována za nejsladší na světě
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • Musí zrát v nových vypálených sudech z Bílého dubu 
POČASÍ
Facebook

JDI nahoru