Objevte nová příjemná pyžamka a noční košilky

Také trávíte dlouhé zimní večery převážně v pohodlí svého domova? Udělejte si je ještě příjemnější a zachumlejte se do měkoučkého nočního prádla. Stačí jen vklouznout pod deku, a večer s oblíbeným seriálem nebo knížkou může začít!

Střídáte stále dokola dvě pyžama? Je nejvyšší čas doplnit si do šatníku i nové modely tohoto druhu oblečení. Objevte novinky z aktuálních kolekcí a vyspěte se do růžova v novém příjemném pyžamku či noční košilce.

Většina z nás v zimě preferuje teplejší noční prádlo. Jestli patříte k těm zimomřivějším, sáhněte po hřejivém kostkovaném pyžamu, nebo flanelové noční košili. Další alternativou jsou modely z pevnější bavlněné látky, které můžete doplnit měkoučkým županem.

Neumíte si své ráno představit bez hrnku dobré kávy? Máte doma pejska nebo kočičku? Vsaďte na příjemné barvy a zajímavé potisky, třeba právě s vaším oblíbeným zvířátkem, nebo s hrníčky. Takový kousek může být také skvělým vánočním dárkem.

Nosíte ráda spíš ženské a atraktivní noční prádlo? Zahalte své křivky do svůdné saténové košilky a kimona. Modely s romantickým potiskem květů či s krajkovými detaily jsou jako stvořené přímo pro vás.

Audioknihy: Černé léto

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
590 x [13%]
Aperol spritz
383 x [9%]
Cuba Libre
397 x [9%]
Piňa Colada
382 x [9%]
Daiquiri
373 x [8%]
Margarita
487 x [11%]
Cosmopolitan
390 x [9%]
Mai-Tai
408 x [9%]
Whiskey sour
438 x [10%]
Pisco sour
586 x [13%]

Celkem hlasovalo : 4434

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru