Trendová obuv vždy udělá radost všem milovníkům módy

Patříte k milovníkům módy, kterým neunikne žádný nový trend? Líbí se vám originální a extravagantní kousky? Pak by vaší pozornosti neměla ujít exkluzivní kolekce obuvi Deichmann – Online Exclusive. Objevte atraktivní zimní modely a doplňte svůj outfit zajímavou obuví.

Pokud hledáte poutavou obuv, kterou nemá jen tak každý, tady si přijdete na své. Aktuální kolekci dominuje béžová, krémová a hnědá barva, ale najdete tu také pěkné kousky v šedivé, pastelově růžové, hořčicově žluté, tmavě modré či bordó. I klasické černé kozačky dostávají díky zajímavým prvkům úplně nový rozměr.

Jaké typy obuvi v online kolekci Deichmann najdete? Sezóna přeje hlavně pohodlným nízkým kozačkám, a to jak šněrovacím modelům ve stylu farmářek, tak obuvi na zip. Vaší pozornosti jistě neušel top trend zimní sezóny – Chelsea obuv s vyšší holení. Pokud midi Chelsea doma zatím nemáte, je nejvyšší čas si ještě nějaké pořídit. V kolekci Online Exclusive si přijdou na své také milovnice neotřelé elegantní módy. Udělejte si radost novou kotníkovou obuví na podpatku, či kozačkami nad kolena v zajímavém designu.

Jestli se vám některý model z online kolekce líbí, pospěšte si. Obuv z kolekce Online Exclusive je totiž limitovaná počtem. Nenechte si své vysněné boty uniknout!

Audioknihy: Skutečné problémy

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Představujeme vám herce, kteří jsou podle Česko-Slovenské filmové databáze (ČSFD) nejoblíbenější. Který je ten váš?

Johnny Depp, USA
34 x [11%]
Leonardo DiCaprio, USA
30 x [9%]
Tom Hanks, USA
33 x [10%]
Brad Pitt, USA
32 x [10%]
Bruce Willis, Západní Německo
31 x [10%]
Morgan Freeman, USA
33 x [10%]
Christian Bale, Velká Británie
30 x [9%]
Robert Downey Jr., USA
31 x [10%]
Robert De Niro, USA
32 x [10%]
Jack Nicholson, USA
31 x [10%]

Celkem hlasovalo : 317

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru