Ester Ledecká pere s Miele s programem Sport i Outdoor

Nevíte, jak správně pečovat o lyžařské kombinézy, fitness oblečení, dresy na kolo nebo outdoorové kalhoty? Sportovní oděvy jsou často vyrobeny ze specifických materiálů. Aby si zachovaly unikátní vlastnosti, chránící vaše pohodlí, vyžadují speciální péči. Pokud dodržíte několik základních pravidel, vydrží vám vaše oblíbené kousky opravdu dlouho.

Vyberte tu správnou pračku

Jednou z podmínek je správný výběr pračky s vhodnými programy. Sportovci tělem i duší, pro něž je praní sportovních oděvů rutinní záležitostí, by měli sáhnout po přístroji vybaveném programem Sport, Outdoor nebo Impregnace.

Program „Sport“ je určen pro sportovní a fitness oblečení z mikrovlákna či flísu. Pračka pere se sníženou hladinou vody dle aktuálního naplnění. Přehled praček Miele s tímto programem najdete zde: https://www.miele.cz/domacnost/vyber-pracek-1565.htm#54.

Program „Outdoor“ oceníte při praní funkčních textilií, outdoorových bund a kalhot s membránami, jako je např. Gore-Tex®, SYMPATEX®, WINDSTOPPER® atd. Kvůli většímu objemu prádla pračka pere se zvýšenou hladinou vody.

Výběr praček Miele s programem Outdoor:

https://www.miele.cz/domacnost/vyber-pracek-1565.htm#55.

V případě potřeby můžete outdoorové textilie dodatečně ošetřit v programu „Impregnace“ – tím zajistíte maximální voděodolnost. Pro dosažení optimálního účinku by mělo následovat tepelné ošetření, ideálně v sušičce. Impregnace se však nedoporučuje po každém praní.

Přístroje Miele s programem Impregnace:

https://www.miele.cz/domacnost/vyber-pracek-1565.htm#56.

Důležitý je i vhodný prací prostředek!

Nedílnou součástí optimální péče o sportovní či outdoorové oblečení jsou i kvalitní prací prostředky. Speciální řadu pro péči o funkční textilie nabízí Miele. Prací prostředek „Sport" dokáže neutralizovat nepříjemné pachy, šetrně čistí, pečuje o stálost barev a zachovává tvarovou stabilitu i u flísových textilií. Prací prostředek „Outdoor" sobsahem lanolinu působí jako ošetřující lázeň pro membránové textilie. Impregnační prostředek „ImpraProtect" zajišťuje ochranu před vlhkostí, větrem a nečistotami, zároveň však zachovává prodyšnost textilií.

Jako alternativu k běžnému balení pracích prostředků můžete použít také jednorázové kapsle, které jsou předdávkované pro snadné použití. Tyto malé kapsle stačí jednoduše vložit do přihrádky na aviváž. Když je řeč o sportu, jednoznačně doporučujeme "Miele Caps Sport".

Miele spolupracuje se sportovními hvězdami

Unikátní systém péče o sportovní a outdoorové oblečení si může vyzkoušet i mimořádně úspěšná česká snowboardistka a alpská lyžařka Ester Ledecká, která se stala novou ambasadorkou Miele pro Česko a Slovensko. Společnost Miele uzavřela s dvojnásobnou olympijskou šampionkou kontrakt o marketingové spolupráci na tři roky. 

Fotocredit: Miele ČR, KPA One

NÁŠ TIP

Léto na vlně audioknih

Anketa

Co je pro vás důležité pro udržení vztahu

Vášeň
89 x [11%]
Věrnost
76 x [10%]
Velkorysost
78 x [10%]
Laskavost
74 x [9%]
Spolehlivost
77 x [10%]
Zásadovost
75 x [10%]
Poctivost
79 x [10%]
Dostatek pozornosti
92 x [12%]
Sebedůvěra
75 x [10%]
Smysl pro humor
73 x [9%]

Celkem hlasovalo : 788

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

O BOURBONU
  • Musí být vypálen na území USA 
  • Musí být vyroben ze směsi obilovin, kdy jej od 51 % do 79 % musí tvořit kukuřice
  • Minimální doba zrání jsou dva roky
  • Voda v Kentucky, která se používá při výrobě bourbonu, je považována za nejsladší na světě
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • Musí zrát v nových vypálených sudech z Bílého dubu 
POČASÍ
Facebook

JDI nahoru