Dominika Gottová s úctou vzpomíná na svého slavného otce!

O Dominice Gottové se toho napsalo už hodně, ale rozhodně není vše pravda, Dominika Gottová ve spolupráci se zpěvákem a hudebním producentem Gabrielem Grillottim natočila píseň s názvem „Pro Tebe”, ve které se vyznává ze svých pocitů. „Zůstala jsem sama a soudí mě, jsem nemilovaná. Když nevím kudy kam, snažím se být jako ty. Uvnitř jsem stejná jako ty, v mém srdci je láska a vůle žít. Ale je těžké rozhodovat se sama. Oči kolem mě neustále sledují, nechtějí chápat, že to nejsi ty. Jejich přísný pohled mě zraňuje a já nemám tvou sílu. Snažím se vše zvládnout, ale jsem sama,” ano, tohle jsou pocity Dominiky Gottové, ze kterých se vyznala v baladě, kterou s Gabrielem Grillottim natočila. Jakýkoli náš soud jen potvrzuje, její slova…

Nápad vznikl na Grillottiho předloňských šedesátinách v pražském Buddha Baru, kam byla Dominika také pozvaná. A právě tehdy se rozhodli z jejich vzpomínek na slavného tatínka udělat píseň. Dialog mezi dcerou a zesnulým otcem, který se už nemůže nikdy uskutečnit.

„Strašně moc mě to bavilo. Byla to pro mě výzva, kterou jsem si přála vždy vyzkoušet,” přiznala Dominika, která se také podílela na tvorbě textu, který je její upřímnou zpovědí. Zamýšlíte se nad tím, zda je to pravda, zda si to jen nevymýšlí pro zviditelnění? Pak už ji opět soudíte bez ohledu na její skutečný prožitek. Dominika připouští, že reakce asi budou různé, ale snad je připravena na vše, co bude následovat.

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru