Dominika Gottová s úctou vzpomíná na svého slavného otce!

O Dominice Gottové se toho napsalo už hodně, ale rozhodně není vše pravda, Dominika Gottová ve spolupráci se zpěvákem a hudebním producentem Gabrielem Grillottim natočila píseň s názvem „Pro Tebe”, ve které se vyznává ze svých pocitů. „Zůstala jsem sama a soudí mě, jsem nemilovaná. Když nevím kudy kam, snažím se být jako ty. Uvnitř jsem stejná jako ty, v mém srdci je láska a vůle žít. Ale je těžké rozhodovat se sama. Oči kolem mě neustále sledují, nechtějí chápat, že to nejsi ty. Jejich přísný pohled mě zraňuje a já nemám tvou sílu. Snažím se vše zvládnout, ale jsem sama,” ano, tohle jsou pocity Dominiky Gottové, ze kterých se vyznala v baladě, kterou s Gabrielem Grillottim natočila. Jakýkoli náš soud jen potvrzuje, její slova…

Nápad vznikl na Grillottiho předloňských šedesátinách v pražském Buddha Baru, kam byla Dominika také pozvaná. A právě tehdy se rozhodli z jejich vzpomínek na slavného tatínka udělat píseň. Dialog mezi dcerou a zesnulým otcem, který se už nemůže nikdy uskutečnit.

„Strašně moc mě to bavilo. Byla to pro mě výzva, kterou jsem si přála vždy vyzkoušet,” přiznala Dominika, která se také podílela na tvorbě textu, který je její upřímnou zpovědí. Zamýšlíte se nad tím, zda je to pravda, zda si to jen nevymýšlí pro zviditelnění? Pak už ji opět soudíte bez ohledu na její skutečný prožitek. Dominika připouští, že reakce asi budou různé, ale snad je připravena na vše, co bude následovat.

Audioknihy: Já, vrah 2

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Představujeme vám herce, kteří jsou podle Česko-Slovenské filmové databáze (ČSFD) nejoblíbenější. Který je ten váš?

Johnny Depp, USA
170 x [10%]
Leonardo DiCaprio, USA
166 x [9%]
Tom Hanks, USA
164 x [9%]
Brad Pitt, USA
166 x [9%]
Bruce Willis, Západní Německo
185 x [10%]
Morgan Freeman, USA
192 x [11%]
Christian Bale, Velká Británie
196 x [11%]
Robert Downey Jr., USA
177 x [10%]
Robert De Niro, USA
182 x [10%]
Jack Nicholson, USA
181 x [10%]

Celkem hlasovalo : 1779

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru