Je libo novou kabelku? Skvělé modely objevíte v kolekci Deichmann

Přemýšlíte nad novým kouskem? Objevte modely z aktuální kolekce Deichmann a udělejte si radost atraktivní kabelkou podle nejnovějších trendů.

I když je fajn mít svého favorita, byla by škoda nosit ten samý jeden model stále dokola. Navíc žádná kabelka není natolik univerzální, aby se hodila na úplně každou příležitost. I proto je lepší mít ve skříni vícero druhů. Jaká kabelka se nejvíc hodí do kanceláře, na volný čas, či na romantickou večeři?

Výběr vhodné kabelky do práce řeší ženy asi nejčastěji. Potřebují do ní ukrýt nejen mobil a peněženku, ale také dokumenty, nebo notebook. Nemluvě o kosmetické taštičce, klíčích, menší svačince a dalších desítkách věcí. Vhodné jsou prostorné členěné kabelky z pevného materiálu s delším uchem přes rameno. Co se týče barvy, nadčasovým černým modelem rozhodně nešlápnete vedle. Pokud ale nosíte do práce světlejší a barevnější outfity, slaďte je s kabelkou v módních béžových nebo jemných pastelových odstínech. Pokud vám to vaše profese dovolí, není od věci si pořídit ani stylový baťůžek, který odlehčí vašim zádům.

A co kabelka na volný čas? Tady hodně závisí na vašem stylu oblékání a na tom, kolik věcí s sebou v kabelce běžně nosíte. V kolekci Deichmann najdete jak ležérní a sportovnější kabelky, tak elegantní ženské modely v nejrůznějších barvách a provedení. Je len na vás, zda sáhnete po kompaktní crossbody, nebo spíš po klasickém modelu přes rameno. Top trendem jsou aktuálně malé kabelky s efektními vzory či prošíváním, a také vaky.

V šatníku by vám rozhodně nemělo chybět psaníčko. Ať už černé, světlé, nebo metalické. Využijete ho na nejrůznější společenské události od plesů po svatby, ale třeba i na romantickou večeři s partnerem.

 

NÁŠ TIP

Léto na vlně audioknih

Anketa

Co je pro vás důležité pro udržení vztahu

Vášeň
87 x [11%]
Věrnost
73 x [10%]
Velkorysost
75 x [10%]
Laskavost
71 x [9%]
Spolehlivost
75 x [10%]
Zásadovost
74 x [10%]
Poctivost
75 x [10%]
Dostatek pozornosti
89 x [12%]
Sebedůvěra
72 x [9%]
Smysl pro humor
70 x [9%]

Celkem hlasovalo : 761

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

O BOURBONU
  • Musí být vypálen na území USA 
  • Musí být vyroben ze směsi obilovin, kdy jej od 51 % do 79 % musí tvořit kukuřice
  • Minimální doba zrání jsou dva roky
  • Voda v Kentucky, která se používá při výrobě bourbonu, je považována za nejsladší na světě
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • Musí zrát v nových vypálených sudech z Bílého dubu 
POČASÍ
Facebook

JDI nahoru