Síla bouřky v novém designu nožů VICTORINOX ALOX 2022

Švýcarská značka Victorinox si potrpí na originalitu, a proto každý rok představuje řadu kapesních nožů Alox v nové, limitované barvě. Ani rok 2022 není výjimkou. Již 8. edice je tentokrát dostupná ve velkolepém bouřkově šedém odstínu, který podtrhuje praktické funkce nástroje a symbolizuje zralost, spolehlivost a ochranu.

Díky estetickému a vysoce odolnému povrchu jsou švýcarské armádní nože Alox velmi výjimečným, funkčním a ikonickým společníkem. Střenka každého nože je vyrobena z hliníku a eloxována procesem Eloxal, jenž vytváří tvrdou ochrannou vrstvu odolnou proti poškození a korozi. Nože kromě absolutní nezničitelnosti získávají také stylový a vizuálně atraktivní design, který si zamiluje každý sběratel i fanoušek značky.  

Limitovaná edice nožů Alox se skládá ze tří modelů. Nejmenší z nich, Classic SD Alox, disponuje délkou pouhých 58 milimetrů. Tento malý nožík, ideální jako společník pro každodenní použití, je vybaven čepelí, pilníkem na nehty, šroubovákem, nůžkami a kroužkem na klíče.

O něco větší model Pioneer X Alox je stvořen pro každého, kdo touží po nástroji, na který se může zcela spolehnout. Nůž s délkou 93 milimetrů obsahuje kromě čepele také výstružník, děrovačku, otvírák na konzervy (s malým šroubovákem), otvírák na lahve (se šroubovákem a odstraňovačem izolace z drátů), nůžky a kroužek na klíče.  

Posledním z trojice je model Hunter Pro Alox – elegantní a praktický kapesní nůž pro každého moderního muže. Je vybaven velkou čepelí, otvorem na šňůrku, přívěskem paracord a klipem pro pohodlné nošení.

www.ingazrosler.cz

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru