Praktická obuv od značky OLDCOM za ty nejlepší ceny najdete na e-shopu Simple and Sweet

Praktičnost, udržitelnost a moderní vzhled. To jsou hlavní cíle výrobce obuvi OLDCOM, značky, která na módní trh vstoupila již v roce 1994. Stylové slip-ony, tenisky, espadrilky, ale i papuče a zimní boty pro všechny věkové kategorie můžete nyní nakoupit v e-shopu společnosti Simple and Sweet, která se stala výhradním distributorem této značky v České i Slovenské republice.

Příběh značky OLDCOM začal v Moldavské republice, krásné a prosluněné zemi plné pozitivní energie a vína. Zprvu tu byla vyráběna obuv z PVC v malém objemu rodinná společnost, která se skládala s otce a syna ale, v roce 2005 pak došlo k vybudování velké továrny, která společnosti umožnila vůdčí pozici na moldavském trhu a obchodní příležitost v zahraničních zemích. V současné době OLDCOM vyrábí 500 různých modelů letní a zimní obuvi pro muže, ženy i děti.

I přes své úspěchy společnost stále dbá na ekologický a sociální dopad své výroby. Udržitelná výroba OLDCOM FACTORY začíná již ve fázi nákupu surovin a pokračuje ekonomicky správnými postupy, minimalizací negativních dopadů na společnost a šetřením energie a přírodních zdrojů. Při výrobě jsou využívány primárně ekologické látky – len, bavlna a další materiály, jež jsou pro životní prostředí minimálně škodlivé. A šetří se také v oblasti obalů, které jsou vyráběny z opakovaně použitelných, recyklovatelných nebo kompostovatelných materiálů.

Pokud se právě poohlížíte po nových botách do svého zimního nebo letního šatníku, nechte se inspirovat v nabídce OLDCOM EXLUZIVNĚ NA E-SHOPU SPOLEČNOSTI SIMPLE AND SWEET.

PENNY má nové plyšáky

Pro chuť i pro zdraví

Revalid Skin Care

Anketa

Které jméno podle vás nejvíce rezonuje mezi návrháři?

Zoltán Tóth
160 x [10%]
Josefína Bakošová
138 x [8%]
Dominik Navrátil
370 x [22%]
Machač
139 x [8%]
Iveta Řádková
121 x [7%]
Lucie Marim
136 x [8%]
Luděk Šmehlík
149 x [9%]
Klára Nademlýnská
148 x [9%]
Beáta Rajská
146 x [9%]
Miroslav Michael Knot
156 x [9%]

Celkem hlasovalo : 1663

POČASÍ
BLOG/ČEK

„Náš strážný anděl se občas nemůže dívat na to, jak se ničíme, a tak nás zastaví docela drastickým způsobem. Někdy zpomalí či přímo zastaví naše fyzické tělo úrazem, který nám nedovolí konat. Jindy nám uštědří zradu přátel, abychom nešli vstříc po jejich boku vlastní zkáze!“
Lenka Žáčková

Facebook

JDI nahoru