Tuhý šampon Ylang-ylang ve tvaru srdce NATAVA potěší vaše milované i pro přírodu

Tuhý šampon Ylang-ylang od české značky přírodní a BIO kosmetiky NATAVA je ideálním dárkem pro vaše milované nejen na den sv. Valentýna. Srdce jako ikonický symbol lásky v sobě ukrývá skutečné přírodní poklady. V jeho složení najdete ricinový a konopný olej, kakaové a bambucké máslo a inulin, který pomáhá vlasy vyhlazovat a udržovat je hydratované. Obsažené biologicky odbouratelné jemné tenzidy z kokosového oleje pomáhají odstraňovat nečistoty a mastnotu.

Pro výživu i hydrataci

Tuhé šampony NATAVA vyživí vlasovou pokožku a postarají se o komplexní hydrataci vlasů. Obsahují široké spektrum aktivních složek a kakaové a bambucké máslo, které na sebe vážou vodu. Díky tomu budou vlasy intenzivně vyživené. Pravidelnou péčí jim zajistíte bohatou regeneraci a přirozený lesk. Na první pohled budou krásné
a elegantně uhlazené. Obsažené látky je chrání nejen před slunečním zářením, ale také během fénování, žehlení nebo kulmování. Pokud chcete účinky šamponu ještě více podpořit, pak naneste na vlasy voňavý tuhý balzám ideálně stejného typu.

Balte dárky stylově a ekologicky

Samotný přírodní tuhý šampon NATAVA je zabalen s maximálním ohledem na přírodu a životní prostředí v recyklovatelném papírovém obalu, který vás potěší svou praktičností i během cestování.

Pokud vy i obdarovaný smýšlíte „eko“, využijte recyklovatelné papíry, které můžete potisknout, popsat, pokreslit a nazdobit nejrůznějšími přírodními materiály. Zkuste sáhnout po novinovém či časopisovém papíru, mapách, komiksech nebo jakýchkoliv starších a nepotřebných listech. Jako balicí materiál jsou vhodné také ekologické nákupní tašky, ručně ušité pytlíčky z originální látky nebo starší a již použité obaly, kterým vdechnete nový život i zajímavý příběh.

Dárky pak můžete schovat do nejrůznějších obalů, krabic, tubusů, plechovek či sklenic – a tím vytvoříte i netypickou „schovku“.

NÁŠ TIP

Léto na vlně audioknih

Anketa

Co je pro vás důležité pro udržení vztahu

Vášeň
54 x [12%]
Věrnost
44 x [9%]
Velkorysost
47 x [10%]
Laskavost
44 x [9%]
Spolehlivost
48 x [10%]
Zásadovost
47 x [10%]
Poctivost
46 x [10%]
Dostatek pozornosti
53 x [11%]
Sebedůvěra
43 x [9%]
Smysl pro humor
43 x [9%]

Celkem hlasovalo : 469

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

O BOURBONU
  • Musí být vypálen na území USA 
  • Musí být vyroben ze směsi obilovin, kdy jej od 51 % do 79 % musí tvořit kukuřice
  • Minimální doba zrání jsou dva roky
  • Voda v Kentucky, která se používá při výrobě bourbonu, je považována za nejsladší na světě
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • Musí zrát v nových vypálených sudech z Bílého dubu 
POČASÍ
Facebook

JDI nahoru