Tuhý šampon Ylang-ylang ve tvaru srdce NATAVA potěší vaše milované i pro přírodu

Tuhý šampon Ylang-ylang od české značky přírodní a BIO kosmetiky NATAVA je ideálním dárkem pro vaše milované nejen na den sv. Valentýna. Srdce jako ikonický symbol lásky v sobě ukrývá skutečné přírodní poklady. V jeho složení najdete ricinový a konopný olej, kakaové a bambucké máslo a inulin, který pomáhá vlasy vyhlazovat a udržovat je hydratované. Obsažené biologicky odbouratelné jemné tenzidy z kokosového oleje pomáhají odstraňovat nečistoty a mastnotu.

Pro výživu i hydrataci

Tuhé šampony NATAVA vyživí vlasovou pokožku a postarají se o komplexní hydrataci vlasů. Obsahují široké spektrum aktivních složek a kakaové a bambucké máslo, které na sebe vážou vodu. Díky tomu budou vlasy intenzivně vyživené. Pravidelnou péčí jim zajistíte bohatou regeneraci a přirozený lesk. Na první pohled budou krásné
a elegantně uhlazené. Obsažené látky je chrání nejen před slunečním zářením, ale také během fénování, žehlení nebo kulmování. Pokud chcete účinky šamponu ještě více podpořit, pak naneste na vlasy voňavý tuhý balzám ideálně stejného typu.

Balte dárky stylově a ekologicky

Samotný přírodní tuhý šampon NATAVA je zabalen s maximálním ohledem na přírodu a životní prostředí v recyklovatelném papírovém obalu, který vás potěší svou praktičností i během cestování.

Pokud vy i obdarovaný smýšlíte „eko“, využijte recyklovatelné papíry, které můžete potisknout, popsat, pokreslit a nazdobit nejrůznějšími přírodními materiály. Zkuste sáhnout po novinovém či časopisovém papíru, mapách, komiksech nebo jakýchkoliv starších a nepotřebných listech. Jako balicí materiál jsou vhodné také ekologické nákupní tašky, ručně ušité pytlíčky z originální látky nebo starší a již použité obaly, kterým vdechnete nový život i zajímavý příběh.

Dárky pak můžete schovat do nejrůznějších obalů, krabic, tubusů, plechovek či sklenic – a tím vytvoříte i netypickou „schovku“.

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru