Emirates otevírá nový salónek určený speciálně pro dětské cestující bez doprovodu

Společnost Emirates otevřela nový modernizovaný salónek pro mladé cestovatele, kteří se vydají na cestu bez doprovodu. Nachází se na Mezinárodním letišti v Dubaji, hned vedle salónku pro cestující ve First Class v Hale B. Tento salónek funguje nepřetržitě a je určen především k odpočinku a zkrácení doby čekání na let s Emirates. Jeho návštěvníci si zde mohou zahrát řadu zábavných videoher, občerstvit se, odpočívat, připojit se na bezplatnou wi-fi nebo se osvěžit v umývárnách upravených pro dětské návštěvníky.  

Rodiče či opatrovníci, kteří si předem objednají tuto službu, předají své děti pověřeným pracovníkům letecké společnosti na Terminálu 3 dubajského letiště. Zde budou odbaveny ve speciálním salonku pro nezletilé cestující nacházejícím se mezi odbavovací halou Economy, First a Business Class.

Po odbavení jsou mladí cestovatelé předáni do péče pracovníka letištních služeb Emirates, který dětem poskytne eskort během imigrační a bezpečnostní kontroly, dále je doprovodí do jejich odletového salónku a později také k odletové bráně. Děti mají zajištěn také přednostní nástup na palubu letadla, člen palubní posádky počká na nezletilého cestujícího u nástupních dveří a pomůže mu najít si své místo a pohodlně se usadit. Tato služba Emirates je k dispozici také v rámci tranzitní přepravy.

Na palubě letadla čekají na mladé cestovatele chutné pokrmy a svačinky, dále pak mají k dispozici hračky a další balíčky s různými aktivitami, rovněž sluchátka, díky kterým si mohou bez rušení užít sledování filmů. Nabídka Emirates zahrnuje více než 50 snímků od Disneyho a více než 130 televizních kanálů.

Emirates mladým cestovatelům také poskytuje hračky a tašky inspirované světovou výstavou Expo 2020, které si s sebou mohou odnést domů. Všechny hračky a tašky jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného materiálu.

Služby Emirates zajišťující hladký průběh přepravy nezletilých cestovatelů je nutné zarezervovat si předem a jsou určeny pro děti ve věku od 5 do 11 let. Službu lze také zarezervovat pro mladé cestovatele ve věku 12 až 15 let. Více informací naleznete zde.

NÁŠ TIP

Léto na vlně audioknih

Anketa

Co je pro vás důležité pro udržení vztahu

Vášeň
93 x [11%]
Věrnost
79 x [10%]
Velkorysost
81 x [10%]
Laskavost
78 x [9%]
Spolehlivost
80 x [10%]
Zásadovost
78 x [9%]
Poctivost
82 x [10%]
Dostatek pozornosti
97 x [12%]
Sebedůvěra
78 x [9%]
Smysl pro humor
76 x [9%]

Celkem hlasovalo : 822

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

O BOURBONU
  • Musí být vypálen na území USA 
  • Musí být vyroben ze směsi obilovin, kdy jej od 51 % do 79 % musí tvořit kukuřice
  • Minimální doba zrání jsou dva roky
  • Voda v Kentucky, která se používá při výrobě bourbonu, je považována za nejsladší na světě
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • Musí zrát v nových vypálených sudech z Bílého dubu 
POČASÍ
Facebook

JDI nahoru