Pastelové barvy rozzáří blížící se jaro

Pastelové barvy oživí celí jaro. Pokud tedy přemýšlíte nad tím, že byste si nějaký světlý barevný kousek pořídili, nešlápnete ani letos rozhodně vedle. Jaké odstíny jsou nyní hitem?

Sezóně bezpochyby kralují tóny fialové. Osvěžte svůj jarní outfit stylovými kousky v něžné levandulové. Modrofialkový odstín s názvem Very Peri byl Institutem Pantone zvolený jako barva roku 2022. Pokud chcete kráčet s módními trendy, neměla by vám proto fialová v šatníku letos určitě chybět.

Kromě tónů rozkvetlých fialek je na výsluní také mátová a banánově žlutá. Rozzařte svůj look jarním kouskem ve svěžím zelenkavém nebo žlutém odstínu. Mátově zelená i banánově žlutá se perfektně hodí k neutrálním barvám, jako je bílá, smetanová či béžová. Mátová si rozumí také se zmiňovanou pastelově fialovou nebo pudrově růžovou. Stylově vypadá i v kombinaci s modrým denimem.

V jarních kolekcích najdete také oblečení ve světlemodré, tzv. „baby blue“ barvě. Spolu s pastelovými odstíny růžové a korálové patří už několikáté jaro na špici módních barev. Pokud se neumíte rozhodnout, na jakou pastelovou barvu vsadit, těmito odstíny rozhodně neprohloupíte. Oživte svůj šatník poutavými kousky v pastelových barvách!

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru