Pastelové barvy rozzáří blížící se jaro

Pastelové barvy oživí celí jaro. Pokud tedy přemýšlíte nad tím, že byste si nějaký světlý barevný kousek pořídili, nešlápnete ani letos rozhodně vedle. Jaké odstíny jsou nyní hitem?

Sezóně bezpochyby kralují tóny fialové. Osvěžte svůj jarní outfit stylovými kousky v něžné levandulové. Modrofialkový odstín s názvem Very Peri byl Institutem Pantone zvolený jako barva roku 2022. Pokud chcete kráčet s módními trendy, neměla by vám proto fialová v šatníku letos určitě chybět.

Kromě tónů rozkvetlých fialek je na výsluní také mátová a banánově žlutá. Rozzařte svůj look jarním kouskem ve svěžím zelenkavém nebo žlutém odstínu. Mátově zelená i banánově žlutá se perfektně hodí k neutrálním barvám, jako je bílá, smetanová či béžová. Mátová si rozumí také se zmiňovanou pastelově fialovou nebo pudrově růžovou. Stylově vypadá i v kombinaci s modrým denimem.

V jarních kolekcích najdete také oblečení ve světlemodré, tzv. „baby blue“ barvě. Spolu s pastelovými odstíny růžové a korálové patří už několikáté jaro na špici módních barev. Pokud se neumíte rozhodnout, na jakou pastelovou barvu vsadit, těmito odstíny rozhodně neprohloupíte. Oživte svůj šatník poutavými kousky v pastelových barvách!

Na vlně audioknih

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

Anketa

Společnost Poháry Bauer, největší prodejce a výrobce sportovních pohárů ve střední Evropě, sestavila žebříček nejoblíbenějších sportů sporty ve světě. Jaký máte nejraději vy?

Fotbal
46 x [11%]
Kriket
36 x [9%]
Lední hokej
42 x [10%]
Tenis
34 x [8%]
Volejbal
44 x [11%]
Stolní tenis
39 x [10%]
Baseball
40 x [10%]
Golf
43 x [11%]
Americký fotbal
47 x [12%]
Basketball
35 x [9%]

Celkem hlasovalo : 406

Celoroční oslavy 120 let značky Harley-Davidson

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru