NATAVA představuje kosmetiku s nimbovým olejem

Výrobky české přírodní a BIO kosmetiky NATAVA jsou plné kvalitních přírodních ingrediencí, tolik prospěšných vaší pleti a pokožce. Jednou z nich je také vzácný nimbový olej. Pochází ze stálezeleného stromu Azadirachta indica, který roste např. v Indii, Pákistánu, Bhútánu, Nepálu, Bangladéši, Číně, Vietnamu a dalších zemích. Jeho blahodárné účinky jsou známy po tisíce let a uplatňují se také v ayurvédské kosmetice i medicíně.

Nimbový olej je ceněn pro své antivirové, antibakteriální a protiplísňové vlastnosti, blahodárně působí na stav pokožky a urychluje hojení ran. Obsahuje i vysoký obsah mastných kyselin pro zjemnění a zvlhčení pokožky, vitamín E nebo esenciální aminokyseliny.

Najdete ho také v tuhém tělovém másle NATAVA – ve variantě s názvem Vůně Orientu. Přeneste se do exotických dálek a hýčkejte svou pokožku i mysl blahodárnými účinky nejen nimbového oleje, ale také bambuckého a kakaového másla, arganového oleje nebo esenciálního hřebíčkového oleje.

Ručně vyráběné tělové máslo s originální recepturou dokonale vyživí, hydratuje, regeneruje a provoní pokožku a uvolní mysl. Oceníte také maximální účinnost, dlouhodobou výdrž, velmi dobrou vstřebatelnost i šetrnost k životnímu prostředí. Velmi snadno se nanáší - stačí jej jen nahřát v rukou a rozetřít na čistou  a suchou pokožku. Je vhodné i pro jemnou masáž celého těla. Hydratační účinek bude efektivnější, pokud jej nanesete bezprostředně po koupeli či sprchování.

Samozřejmostí je ekologické balení, k dostání je také praktický cestovní obal.

Audioknihy: Já, vrah 2

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
148 x [11%]
Aperol spritz
139 x [10%]
Cuba Libre
139 x [10%]
Piňa Colada
135 x [10%]
Daiquiri
143 x [10%]
Margarita
140 x [10%]
Cosmopolitan
151 x [11%]
Mai-Tai
126 x [9%]
Whiskey sour
135 x [10%]
Pisco sour
145 x [10%]

Celkem hlasovalo : 1401

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru