Kolekce Sportmax pro podzim/zima 2022 dává vyniknout siluetě ženského těla

Sportmax tradičně nabízí originální modely, ze kterých cítíte pozitivní energii. Kolekce podzim-zima 2022 je skutečným manifestem ženské krásy, ale také tajuplnosti femme fatale. Zdrojem inspirace je Lilith známá také jako Černá Luna či první manželka Adamova. Obě budou navždy patřit mezi nejvýznamnější a nejvýraznější ikony něžného pohlaví.

Promyšlené kontrasty zmírňují provokativnost prvky, které jsou blíže cudnosti, přesto je dán průchod sofistikované erotičnosti díky rozparkům, výstřihům a zvýrazněnému pasu.

SPORTMAX FW22 FASHION SHOW demonstruje propojení tří zlatých dekád:

  • Saka přesýpacích hodin ze 40. let, zdůrazňují postavu žen s útlým pasem. Jsou z materiálů, které přilnou jako druhá kůže, se znatelnými erotogenními zónami.
  • Přehnaná ramena s tužkovými sukněmi 80. let jsou zpět a jsou skvěle zapracované. Sladění těchto trendů má styl.
  • Lehce vyzývavé, přesto elegantní styl pod taktovkou minimalismu, oslňoval již v 90. letech minulého století. Vše dobré se prostě vrací.

Návrháři sáhli po typických strukturovaných materiálech. Vlna je upravena tak, že připomíná žerzej a vypadá skvěle, měkká kůže skvěle kontrastuje s obvyklými tkaninami, své promyšlení místo mají také motivy z kamínků. Fluorescenční akcenty modely skutečně oživují, stejně tak speciální PVC prvky.

Černá a odstíny modré barvy, náznaky kávy ve světle pronikavě fuchsiové s červenými průniky daly vyniknout všem modelům SPORTMAX FW22 FASHION SHOW. Botky na velmi útlých podpatcích, tašky neobvyklých tvarů se zvířecím potiskem či jednobarevné nebo z lesklé lakované kůže skvěle dotvořily look každé modelky.

Na vlně audioknih

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

Anketa

Společnost Poháry Bauer, největší prodejce a výrobce sportovních pohárů ve střední Evropě, sestavila žebříček nejoblíbenějších sportů sporty ve světě. Jaký máte nejraději vy?

Fotbal
49 x [11%]
Kriket
38 x [9%]
Lední hokej
48 x [11%]
Tenis
37 x [8%]
Volejbal
46 x [10%]
Stolní tenis
42 x [10%]
Baseball
44 x [10%]
Golf
48 x [11%]
Americký fotbal
51 x [12%]
Basketball
38 x [9%]

Celkem hlasovalo : 441

Celoroční oslavy 120 let značky Harley-Davidson

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru