Chunky tenisky doplní jakýkoliv sportovní i ležérní městský look

Letošní jarní trendy nahrávají pohodlné, a přitom stylové módě. A jinak tomu není ani ve světě obouvání. Jedním z top trendů, který se drží na výsluní už několik sezón a se kterým se setkáme v aktuálních kolekcích, jsou chunky tenisky. Trend světlé obuvi pokračuje i na jaře.

V nové kolekci Deichmann chunky tenisky nejčastěji objevují v neutrálních světlých barvách. Osvěžte tedy svůj jarní outfit extravagantním modelem ve smetanově bílé, krémové, béžové, šedé nebo růžovozlaté. Atraktivně vypadají také modely složené ze dvou neutrálních barev, které vám tak otevřou dveře k dalším módním kombinacím. Jaro sice přeje světlým barvám, v kolekci však najdete i několik klasických černých, nebo naopak barevných kousků. Je pouze na vás, pro které z nich se rozhodnete.

Chunky tenisky z kolekce Deichmann jsou nepřehlédnutelné a skvěle doplní jakýkoliv sportovní nebo ležérní městský look. Hodí se nejen k módním teplákovým soupravám a k džínům. Vsaďte na kontrast stylů a obujte je třeba k oblíbeným jarním šatům či k rozevláté midi sukni. Jakmile je jednou obujete, zjistíte, že jsou nesmírně pohodlné a už je nebudete chtít zout.

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru