Dárek pro ženu pro skvělý účes a zdravé vlasy

Každá žena chce být upravená, mít vyhovující účes. Používání klasické kulmy a žehličky však může vlasy poškozovat kvůli tomu, že jsou vystaveny extrémním teplotám. To ovšem není případ výrobků Dyson, které disponují jedinečnými technologiemi. Díky nim si každá žena dokáže sama vymodelovat dokonalý účes, aniž by ničila vlasy. Pro perfektní vlasový styling už nemusí chodit do kadeřnického salonu, zvládne jej vytvořit jednoduše a rychle i v pohodlí svého domova.

Dyson CorraleTM: Jediná žehlička s měděnými destičkami ve 4 barevných variantách  

Dyson Corrale™ je vybavena průkopnickou technologií speciálních měděných destiček, které se ohýbají kolem vlasů tak, aby je tvarovaly a držely pohromadě. Díky tomu na všechny prameny při každém průchodu působí rovnoměrné teplo a napínací síla, čímž se udržují dokonale vyrovnané a snižují se nároky na přísun tepla. Je vybavena technologií inteligentní regulace teploty, hodí se pro všechny typy vlasů. Pomocí čidla, které měří teplotu 100krát za sekundu, nabízí tři přesné teploty. Technologie komunikuje s mikroprocesorem, řídícím soustavu ohřevu tak, aby dodávala přesně odměřené a dávkované teplo. Navíc je možné ji používat bez kabelu díky 4článkovým lithium-iontovým bateriím. Zároveň má jedinečné designové řešení a nově je k dostání ve čtyřech barevných kombinacích.

Cena: od 11 990 Kč

Zakoupíte na: www.dyson.cz

Dyson AirwrapTM: Lokny i hladký účes díky coanda efektu

Styler Dyson AirwrapTM využívá digitální motor Dyson k vytvoření aerodynamického jevu známého jako Coandův efekt, díky kterému vzduch přirozeně opisuje přilehlou plochu a strhává s sebou okolní vzduch. S využitím tohoto principu vytvořil tým odborníků na aerodynamiku společnosti Dyson způsob, jak vlasy upravovat pouze pomocí vzduchu v kombinaci s teplem. Ať už se rozhodnete pro lokny, vlny, ale také uhlazené nebo nedbale elegantní prosušení foukáním, výsledek vždy nabízí přirozený, atraktivní vzhled a zároveň pomáhá předcházet poškození vlasů vysokými teplotami.

Cena (s 8 nástavci pro různý styling všech typů vlasů): 13 990 Kč

Zakoupíte na: www.dyson.cz

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru