Kosmetika Natava myslí na přírodu od začátku do konce. Ekologické balení je samozřejmost

Produkty české značky Natava jsou šetrně vyráběny z těch nejkvalitnějších přírodních surovin, jako jsou např. za studena lisované oleje či oleje v BIO kvalitě, cenné extrakty z rostlin, esenciální oleje, přírodní barviva či sušené byliny. Výroba i následná expedice produktů značky probíhá s ohledem na naši planetu a velký důraz se klade na minimalizaci dopadů na životní prostředí. Natavu charakterizuje neustálé hledání udržitelných variant kosmetických produktů i nových postupů výroby, procesů dalšího zpracování i způsobu užívání.

Portfolio zahrnuje mj. produkty péče o vlasy (klasické i tuhé šampony a balzámy), o pleť (čisticí obličejová mýdla), pokožku (tuhá tělová másla a mýdla) nebo olejové koule pro aromaterapeutické koupele. Postupně budou přibývat další výrobky tak, aby měli zákazníci k dispozici ucelenou řadu nejen kosmetiky, ale i dalších produktů do domácnosti charakterizovaných úctou k přírodě, tradicím našich předků a eliminací odpadu z obalového materiálu.

Vše začíná již při výrobě

Jednotlivé produkty, ať už jde o mýdla, másla, deodoranty a další kosmetické produkty plné cenných přírodních složek, jsou vlévány do papírových tub nebo baleny do různých papírových sáčků a krabiček.

Materiálem se neplýtvá

Než vyrazí výrobky Natava k zákazníkovi, jsou pečlivě zabaleny – samozřejmě tak, aby nedocházelo k plýtvání obalovým materiálem. Vlastní drtička efektivně zpracovává karton, v němž přicházejí např. ingredience. Tím se nejen snižuje produkce odpadu, ale také spotřeba výplňových materiálů.

Eko páska na závěr…

Ekologické balení produktů Natava počítá i s těmi nejmenšími detaily, jako třeba lepicí páska. Její výrobce deklaruje, že 65 % pásky je vyrobeno z obnovitelných zdrojů. Přírodní kaučuk lepidla pochází z kaučukovníku brazilského (Hevea brasiliensis) a je extrahován způsobem, který umožňuje regeneraci rostliny. Nosič pásky je vyroben z celulózové pasty pocházející z lesů udržitelně spravovaných přímo našimi dodavateli. Vnitřní dutinka je vytvořena ze 100 % recyklovaného papíru a lepenky.

Náš tip:

Aromaterapeutické koule do koupele

Dopřejte si koupel oplývající uklidňující vůní, která zároveň poskytne vašemu tělu tu nejlepší přírodní péči. Stačí jen vložit jednu kouzelnou kouli Natava do vody a nechat se unést daleko od starostí všedních dní. Přírodní a BIO složky v olejových koulích Natava budou pro vaše tělo a mysl opravdovým požehnáním. Pokud patříte mezi milovníky přírody, jistě uvítáte, že obaly nové řady NATAVA jsou vyrobeny ze 100% recyklátu nebo jsou snadno recyklovatelné. K dostání jsou samostatně ve variantě Chrpa, Citronová tráva, Růže stolistá a Měsíček lékařský, nebo ve stylovém dárkovém balení.

Více informací najdete na www.natava.cz

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru