Lazebnice z Ráje Věra Jindrová zavítala do Levandulového údolí

Levandulové údolí v Chodouni ve středních Čechách přivítalo vzácného hosta,  kterým nebyl nikdo menší než paní Věra Jindrová, „Lazebnicí z Ráje“. Zabývá se celostní péčí o pokožku.

Vystudovaná zdravotní sestra vyrůstala v prostředí léčitelů a léčitelek, jako např. Boženy Kamenické, faráře Ferdy i vlastní babičky, kde se léčitelství prolínalo s medicínou. Vzdělání v oboru čínské medicíny, celostního přístupu k lidem a přírodních léčebných postupů získávala od dětství přítomností při léčbě nemocných mezi svými „tetami" i prostřednictvím samizdatově vydávaných publikací. Po pádu komunistického režimu v roce 1989 se vydala za přáteli a spolužáky své babičky do Německa, Rakouska, Francie a Anglie, kde své vzdělání zakončila profesionálními zkouškami, a současně s tím založila v Česku „Lazebnici“. Ve svém kosmetickém salónu se věnuje především klientele s vážnými kožními a zdravotními problémy. Zároveň je odbornou garantkou akreditací v oboru kosmetička.

Spolupráce s dr. Brigitte Kettner a Helenou Neumannovou z Levandulového údolí

Díky jejím dlouholetým zkušenostem, mimořádným znalostem a skvělým výsledkům si ji jako odbornou konzultantku vybrala přímo dr. Brigitte Kettner, celosvětově známá dermatoložka.

Vzhledem k tomu, že Věra Jindrová vnímá péči o zdraví člověka a moc bylin stejně jako Helena Neumannová, zakladatelka a majitelka Levandulového údolí, bylo jasné, že si obě dámy budou rozumět. Došlo také k přímému propojení s paní dr. Kettner, kterou zaujaly výsledky výzkumů a biodynamické látky obsažené v BIO Levanduli Chodouňské. V současnosti proto spolupracuje Levandulové údolí také na nové kosmetické řadě s BIO Levandulí Chodouňskou právě pro tuto významnou osobnost světové dermatologie.

www.levanduloveudoli.cz      

Na vlně audioknih

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

Anketa

Společnost Poháry Bauer, největší prodejce a výrobce sportovních pohárů ve střední Evropě, sestavila žebříček nejoblíbenějších sportů sporty ve světě. Jaký máte nejraději vy?

Fotbal
46 x [11%]
Kriket
36 x [9%]
Lední hokej
42 x [10%]
Tenis
34 x [8%]
Volejbal
44 x [11%]
Stolní tenis
39 x [10%]
Baseball
40 x [10%]
Golf
43 x [11%]
Americký fotbal
47 x [12%]
Basketball
35 x [9%]

Celkem hlasovalo : 406

Celoroční oslavy 120 let značky Harley-Davidson

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru