Do aprílových dnů je ideální si pořídit voděodolné svrchníky

Je tu jaro a jeho aprílové počasí, které umí být skutečně nevyzpytatelné. Nenechte se tedy zaskočit deštivými přeháňkami a nepříjemným větrem. Vyzbrojte se do jarního nečasu nepromokavými gumáky a voděodolnými či větruvzdornými svršky, díky kterým budete i po celodenním pobíhání v dešti pořád v suchu.

Buďte stylová za každého počasí. Objevte novinky z aktuálních kolekcí a doplňte svůj šatník o zajímavou bundu, nebo kabát z odolného materiálu s kapucí, který vás ochrání před deštěm i větrem. V jarních kolekcích najdete jak ležérní městské modely, tak sportovní kousky vhodné na výlet do přírody. Co se týče barev, svrškům letos vládnou především módní krémové a béžové odstíny, na své si však přijdou i milovnice výrazných sytých barev. Zavzpomínejte na své výlety či školy v přírodě v pláštěnce, a zařaďte ji (ovšem v její stylovější podobě) do svého šatníku i v dospělosti.

Když venku vypukne slejvák, vyplatí se mít v botníku holínky. Zapomeňte na nevzhledné modely, které se kdysi nosily na zahradu. V aktuálních kolekcích najdete stylové kousky, ve kterých nemusíte chodit jen do lesa na houby, ale které se naopak hodí klidně i do města. Na výběr je celá řada modelů, od jednoduché černé klasiky po zajímavé barvy a vzory.

I praktická móda může být trendy. Hledejte v aktuálních kolekcích Cellbes, Deichmann a F&F a

přesvědčíte se o tom sami.

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru