Nenechte si ujít kávové delikatesy L´OR

Představte si kávu, která vám s každým lahodným douškem na jazyku vykouzlí chuť rozpuštěného karamelu nebo hořké čokolády… Že to zní lákavě a chtěli byste takovou kávu hned teď ochutnat? Pak máme pro vás dobrou zprávu. Přesně takové lahůdky, vytvořené ve spolupráci s kávovými mistry, si pro vás připravila francouzská značka L´OR. Speciální edice kapslí pro Nespresso kávovary právě míří do kávové uličky ve vašem oblíbeném obchodě.

Čokoládová euforie

Objevte novinku L´OR Espresso flavours Chocolat – kávové kapsle pro Nespresso, které v sobě ukrývají přírodní čokoládové aroma. Intenzivní tóny hořké čokolády promění každý doušek ve výjimečný zážitek. Lahodná kombinace bohaté chuti čerstvě pražené kávy s nádechem sladké čokolády se snadno stane vaším novým rituálem, když máte chuť se trochu rozmazlovat.

S každým douškem a s tím, jak espresso prochází ústy, roste jeho kakaová chuť a v dochuti se objevuje exploze vynikající čokolády. Vyzkoušejte výraznou, avšak lehkou chuťovou směs, která evokuje polední chvíle v pařížské brasserii. Tato káva byla pěstována zemědělci certifikovanými Rainforest Aliance.

Doporučená prodejní cena je 114,90 Kč (10 kapslí)

Karamelové pohlazení

Vyzkoušejte novou ochucenou kávu L´OR Espresso flavours Caramel. Vynikající espresso s příchutí karamelu je ukryté v kávové kapsli pro Nespresso kávovary. Aromatické, ale jemné karamelové tóny dodávají zážitku z espressa s bohatou chutí nový rozměr. Tento poklad z dílny kávových mistrů L’OR v sobě snoubí dokonale pražená kávová zrna s jemnou chutí karamelu. Díky této kombinaci se v každém šálku rozehraje lahodná harmonie kávových tónů spolu s lehkou sladkostí.

Představte si chuť sušenky plněné karamelem, ponořené do intenzivního espressa, která se rozpouští v tmavé kávě a vnáší do ní jemnou a delikátní chuť. Přesně taková je káva L´OR Espresso flavours Caramel. Tato káva byla pěstována zemědělci certifikovanými Rainforest Aliance.

Doporučená prodejní cena je 114,90 Kč (10 kapslí).

Káva je k dostání v obchodech nebo na www.kavalor.cz

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru