Připravte se na grilovací sezónu stylově s pomocníky od Potten & Pannen –⁠ Staněk!

Teplé večery s výhledem na západ slunce, vůně dřevěného uhlí a k tomu ta nejlepší společnost po vašem boku. Grilovací sezóna po roce opět klepe na dveře. Ať už nedokážete odolat šťavnatému hovězímu steaku, těšíte se na halloumi nebo dáváte přednost tradičním špekáčkům, vaše gastronomická díla na talíři dovedou k dokonalosti vychytávky ke grilování od Potten & Pannen –⁠ Staněk. Dobrou chuť!

Villeroy & Boch BBQ Passion talíř na špízy

Špízy patří mezi nejoblíbenější pochoutky z grilu. Jsou rychlé, jednoduché a na talíři vypadají báječně. Proto německá porcelánka Villeroy & Boch vsadila nejen na servírovací talíře, ale také na další nádobí a doplňky z kolekce navržené přímo pro grilování, BBQ Passion, se kterou budete od hostů sklízet jednu pochvalu za druhou. Porcelán je výborný akumulátor tepla a do spodních drážek zase odtéká všechen přebytečný tuk.

K dostání v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za 1 345 Kč.

Emile Henry, keramický kámen na pizzu

Původně sloužila jako jídlo pro chudé lidi z Neapole. Dnes je však tato italská specialita jedním z nejoblíbenějších pokrmů na světě. Řeč je o pizze, kterou si díky keramické formě od burgundské značky Emile Henry můžete upéct z pohodlí domova –⁠ v troubě, v peci nebo přímo na grilu. Tác je vyrobený ze žáruvzdorného kamene, který odolá vysokým teplotám, navíc skvěle poslouží k servírování či krájení.

Zakoupíte v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za 1 630 Kč.

Emile Henry dóza na olej či ocet

Kvalitní olej či ocet by při grilování rozhodně neměl chybět. Přidává se do marinád, na pečenou zeleninu či do salátů. Svůj stůl můžete vyšperkovat designovou dózou na olej od francouzské rodinné manufaktury Emile Henry, která je vyrobena pouze z přírodních materiálů – keramiky. Ta chrání tekutinu před slunečními paprsky, čímž prodlužuje její životnost, pomáhá zachovávat charakteristickou chuť i vůni a zabraňuje tvorbě bakterií.

K dostání v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za 920 Kč.

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru