Crossbody kabelka Serena Bute s letní tělovou sadou The Organic Pharmacy

Trendem letošního léta je jednoznačně používání prvotřídní přírodní šetrné kosmetiky. Dovolujeme si vám představit limitovaná edice exkluzivní spolupráci britské designérky Sereny Bute, která se stará o image hvězd jako je Lilly Allen či Cara Delevingne, se značkou The Organic Pharmacy. Kolekci kabelek v hravých barvách, jež rozjasní každý letní outfit, vytvořila exkluzivně pro značku The Organic Pharmacy. A ta ji doplnila o kompletní set pro letní péči o tělo v plavkové sezóně. Obsahuje přípravky pro odstranění projevů celulitidy, zpevnění pokožky a její ochranu před UV zářením. V setu najdete hydratační minerální opalovací krém, tělový olej zmírňující projevy stárnutí a vyhlazující tělový krém:

Cellular Protection Sunscreen SPF 50 50 ml

Intenzivně hydratační minerální opalovací krém vhodný pro obličej i tělo. Obsahuje výtažky z šípku, měsíčku lékařského a aloe vera. Klinické testy ukázaly, že po 4 týdnech používání zvyšuje hydrataci pokožky o 18 %.

Advanced Retinoid-like Body Oil 50 ml

Tělový olej viditelně zpevňuje pleť a redukuje známky předčasného stárnutí. Klinické testy ukázaly, že po 4 týdnech používání zvyšuje elasticitu pokožky o 15%. Současně redukuje množství vrásek o 29 % a zkracuje jejich délku o 34 %.

Resculpting Body Serum 50 ml

Dermatology oceňované sérum zpevňuje a vyhlazuje pokožku pomocí inovativní technologie kombinující přírodní extrakty, které cíleně jako „drony“ ovlivňují receptory tukových buněk - podporují lipolýzu a odbourávají ukládání tuku. Klinické testy prokázaly, že sérum po 56 dnech používání výrazně zmírňuje nerovnosti kůže a zeštíhluje stehna i zadeček.

The Organic Pharmacy Serena Bute Body Kit zakoupíte na www.aurio.cz za 3 990 Kč. Nyní v letní akci se 20% slevou za 3192 Kč. Na výběr jsou dvě varianty kabelek – žlutá s oranžovým páskem nebo  oranžová s odepínatelným růžovým páskem. Aurio nabízí i verzi s letní pleťovou péčí s multifunkční tyrkysovou nebo žlutou crossbody kabelkou Sereny Bute.

NÁŠ TIP

Léto na vlně audioknih

Anketa

Co je pro vás důležité pro udržení vztahu

Vášeň
25 x [11%]
Věrnost
22 x [9%]
Velkorysost
24 x [10%]
Laskavost
24 x [10%]
Spolehlivost
25 x [11%]
Zásadovost
25 x [11%]
Poctivost
24 x [10%]
Dostatek pozornosti
26 x [11%]
Sebedůvěra
22 x [9%]
Smysl pro humor
21 x [9%]

Celkem hlasovalo : 238

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

O BOURBONU
  • Musí být vypálen na území USA 
  • Musí být vyroben ze směsi obilovin, kdy jej od 51 % do 79 % musí tvořit kukuřice
  • Minimální doba zrání jsou dva roky
  • Voda v Kentucky, která se používá při výrobě bourbonu, je považována za nejsladší na světě
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • Musí zrát v nových vypálených sudech z Bílého dubu 
POČASÍ
Facebook

JDI nahoru