JOIE DE VIVRE: Kolekce Högl podzim/zima 2022

Nový začátek, probuzení, reinvence. Více půvabu, třpytu, kouzla a elegance. Touha po obuvi s odvážnými prvky, která neztrácí nic na pohodlí. Högl vytváří v aktuální kolekci nové trendy a inspirace. Móda, a zejména obuv, ztělesňuj svěží trend, pro které je příznačný odvážný design s výraznými prvky. Je samozřejmé, že pohodlí je nejvyšší prioritou, a dokonce získává více elegantní vzhled. V zimě přicházejí ke slovu funkční prvky, které jsou stejně důležité jako estetika a moderní design.

Emoce

Odlehčený vzhled pro chladnější měsíce. Světlé, jemně laděné barvy jsou zvýrazněny použitím měkkých materiálů, jako je nubuk nebo super měkká jehněčí kůže. Ať už jsou to boty nebo tenisky, barevné kombinace materiálů podtrhují sofistikovaný design. Kovové nebo patentové detaily oživují světlé tóny.

Evoluce

Spojení s přírodou je hlavním trendem a nezbytnou součástí každého aktuálního vzhledu. Přirozené a udržitelné jsou zde klíčová slova v kombinaci s autentickým designem. Hnědé a přírodní tóny reprezentují tento trend, stejně jako vědomý a ekologický výběr materiálů.

Excentrické  

Touha po extravagantním, nekonvenčním stylu, který zaručeně upoutá pozornost. Černá zažívá comeback doplněná o další intenzivní odstíny. Tyto modely vydávají díky svým kontrastním podrážkám jasné módní prohlášení.

Cit pro na detail

Nápadné dekorativní detaily jsou zpět a lze je například nalézt i na oversized mokasínech v bronzových tónech. Řetězy a velké přezky staví tyto inovativní modely do centra pozornosti. Výběr barvy je však tlumenější, aby poskytl potřebnou rovnováhu. Opět se zde objevují kontrastní odstíny na podrážkách. Například kombinace černé a karamelové barvy vytváří trendy duo, které se četně objevuje na mnohých botách.

Zaostřeno na barvy

Všechny trendy sezóny jsou plně zastoupeny. Počínaje řadou nových hnědých tónů, jako je ořech, karamel a velbloud. Tyto barvy se dokonale hodí k pleťovým tónům, krémovému odstínu či k extrémně ženskému pudrovému tónu. Jasné barvy jako růžová kontrastují s černou, zatímco metalické tóny tmavě šedé, jedlově zelené a indigo dodávají hlubší vzhled.

www.hoegl.com

Zdroj: Kateřina Mojdlová

NÁŠ TIP

Léto na vlně audioknih

Anketa

Co je pro vás důležité pro udržení vztahu

Vášeň
25 x [11%]
Věrnost
22 x [9%]
Velkorysost
24 x [10%]
Laskavost
24 x [10%]
Spolehlivost
24 x [10%]
Zásadovost
25 x [11%]
Poctivost
24 x [10%]
Dostatek pozornosti
26 x [11%]
Sebedůvěra
22 x [9%]
Smysl pro humor
21 x [9%]

Celkem hlasovalo : 237

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

O BOURBONU
  • Musí být vypálen na území USA 
  • Musí být vyroben ze směsi obilovin, kdy jej od 51 % do 79 % musí tvořit kukuřice
  • Minimální doba zrání jsou dva roky
  • Voda v Kentucky, která se používá při výrobě bourbonu, je považována za nejsladší na světě
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • Musí zrát v nových vypálených sudech z Bílého dubu 
POČASÍ
Facebook

JDI nahoru