Emirates hledá vhodné kandidáty na pozice kopilotů

Letecká společnost Emirates, největší světový provozovatel letounů A380 a Boeing 777, hledá vhodné kandidáty na pozice prvních důstojníků (kopilotů), kteří splní náročné požadavky aerolinky v oblasti bezpečnostních standardů, odborných technických dovedností, ale i v poskytování špičkových služeb zákazníkům. Úspěšní kandidáti se mohou těšit na nový kariérní start i neopakovatelné profesní zkušenosti s širokotrupou flotilou expandující globální sítě Emirates a profitovat z dynamického prostředí Dubaje, základny této aerolinky.

Budoucí piloty čekají lety do 140 destinací napříč leteckou sítí aerolinky, která pokrývá celkem šest kontinentů. Dále mohou létat s jednou z nejmladších a nejmodernějších flotil na světě, která v současné době čítá 265 letounů Airbus a Boeing. Emirates kontinuálně investuje do obnovy své flotily, v budoucnu tak piloti budou moci létat také s letouny Boeing 787-9 Dreamliners, Boeing 777-Xs a Airbus A350-900s.         

Noví piloti Emirates absolvují obsáhlé interní školení se špičkovými instruktory, které probíhá ve speciálně upravených prostorách. V nejmodernějším výcvikovém zařízení letecké společnosti se nachází 10 plnohodnotných letových simulátorů pro stroje Boeing 777 a Airbus 380.

Růst letecké společnosti nabízí řadu příležitostí pro další kariérní postup – první důstojníci mohou postupně růst a stát se kapitány, technickými piloty, standardními kapitány, examinátory a instruktory. 

Piloti Emirates a jejich rodiny se mohou těšit z řady výhod, včetně platu osvobozeného od daně, štědrého příspěvku na ubytování a vzdělání či vynikající zdravotní a zubní péči. Zaměstnanci mohou využívat také zvýhodněné přepravní a cestovní tarify pro celou rodinu, dokonce i pro přátele, a to v rámci celé globální sítě Emirates. Karta Emirates Platinum navíc nabízí řadu výhod a slev u tisíců maloobchodníků, restaurací a hotelů, a to na lokální i celosvětové úrovni.

Piloti se mohou ucházet o preferované lety a destinace, v běžném pracovním dni má pak palubní posádka Emirates zajištěný odvoz domů a zpět a na letišti mají přístup ke zrychlenému procesu odbavení.  

Letecký a palubní personál, který čítá více než 160 národností, je navíc komunitou, kde vznikají nová a dlouholetá přátelství, která pojí i samotné město Dubaj s celou řadou výhod a technických vymožeností. Každý rok se zde pořádají významné sportovní akce, nechybí celá řada aktivit odrážející životní styl města, včetně vybraných gastronomických eventů či atrakcí. Město také nabízí mezinárodní možnosti vzdělání, špičkové nemocnice a také vynikající infrastrukturu – to vše dělá z Dubaje místo, ve kterém žije několik milionů expatů.

Letecká doprava nadále posiluje, a proto také Emirates rozšiřuje své služby z Mezinárodního letiště v Dubaji, jednoho z nejvytíženějších letišť na světě.

Uchazeči, kteří se hlásí na pozici prvního důstojníka, musí mít zkušenosti s řízením vícemotorových letadel s vícečlennou posádkou, platnou pilotní licenci ICAO a praxi v délce minimálně 2 tisíce letových hodin v letadlech s maximální vzletovou hmotností 20 tun. Více informací o kvalifikačních kritérií a možnost podání přihlášky naleznete zde

NÁŠ TIP

Léto na vlně audioknih

Anketa

Co je pro vás důležité pro udržení vztahu

Vášeň
24 x [10%]
Věrnost
21 x [9%]
Velkorysost
23 x [10%]
Laskavost
23 x [10%]
Spolehlivost
24 x [10%]
Zásadovost
25 x [11%]
Poctivost
23 x [10%]
Dostatek pozornosti
25 x [11%]
Sebedůvěra
22 x [10%]
Smysl pro humor
21 x [9%]

Celkem hlasovalo : 231

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

O BOURBONU
  • Musí být vypálen na území USA 
  • Musí být vyroben ze směsi obilovin, kdy jej od 51 % do 79 % musí tvořit kukuřice
  • Minimální doba zrání jsou dva roky
  • Voda v Kentucky, která se používá při výrobě bourbonu, je považována za nejsladší na světě
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • V Kentucky zraje více sudů, než zde žije obyvatel 
  • Musí zrát v nových vypálených sudech z Bílého dubu 
POČASÍ
Facebook

JDI nahoru