Společnost Emirates je hrdým sponzorem D+D REAL Czech Masters již osmým rokem v řadě

Emirates, největší mezinárodní letecká společnost a partner DP World Tour, bude již osmým rokem po sobě sponzorovat každoroční turnaj D+D REAL Czech Masters. Jedná se o přední golfovou událost v České republice a sponzorství společnosti Emirates je součástí jejího trvalého závazku vůči českému sportu a sportovním fanouškům po celém světě.

Turnaj Czech Masters, který se bude konat 18.─21. srpna, se opět uskuteční v Albatross Golf Resort.  Zúčastní se ho golfové mezinárodní hvězdy, jako je španělský hráč Rafa Cabrera Bello, a také předchozí vítězové, například belgická hvězda Thomas Pieters. Letošního turnaje se zúčastní také rekordní počet českých hráčů, fanoušci se mohou těšit na celkem 17 českých soutěžících.

Emirates v současné době létá do více než 130 světových destinací a pro české zákazníky je hlavní vstupní bránou na Blízký východ, do Asie a Tichomoří. Provozuje také největší flotilu širokotrupých letadel Airbus A380 a Boeing 777 na světě, která jsou vybavena nejmodernějším komfortem pro cestování letadlem. Cestující s Emirates se ve všech palubních třídách mohou těšit na přátelský servis mezinárodního palubního personálu složeného ze 160 různých národností, včetně Čechů, a dopřát si pokrmy od gurmánských kuchařů či si užít více než 5 000 zábavních kanálů s filmy (včetně českých), televizními pořady, hudbou a podcasty v oceňovaném zábavním systému ice. A díky velkorysým zavazadlovým limitům mohou hráči golfu pohodlně cestovat s celým svým vybavením do vybraných globálních destinací.

Linka Emirates Dubaj-Praha-Dubaj je v provozu od roku 2010 a v současné době ji denně obsluhuje širokotrupý letoun Boeing 777-300ER.

Společnost Emirates i nadále usiluje o poskytování co nejkomfortnější cestovatelské zkušenosti a v leteckém odvětví je lídrem v oblasti ochrany zdraví a bezpečnosti. Zákazníky společnosti tak na každém kroku jejich cesty doprovázejí nejnovější hygienická a bezpečnostní opatření.

PENNY má nové plyšáky

Pro chuť i pro zdraví

Revalid Skin Care

Anketa

Které jméno podle vás nejvíce rezonuje mezi návrháři?

Zoltán Tóth
160 x [10%]
Josefína Bakošová
138 x [8%]
Dominik Navrátil
370 x [22%]
Machač
139 x [8%]
Iveta Řádková
121 x [7%]
Lucie Marim
136 x [8%]
Luděk Šmehlík
149 x [9%]
Klára Nademlýnská
148 x [9%]
Beáta Rajská
146 x [9%]
Miroslav Michael Knot
156 x [9%]

Celkem hlasovalo : 1663

POČASÍ
BLOG/ČEK

„Náš strážný anděl se občas nemůže dívat na to, jak se ničíme, a tak nás zastaví docela drastickým způsobem. Někdy zpomalí či přímo zastaví naše fyzické tělo úrazem, který nám nedovolí konat. Jindy nám uštědří zradu přátel, abychom nešli vstříc po jejich boku vlastní zkáze!“
Lenka Žáčková

Facebook

JDI nahoru