Dejte svěžest svému outfitu kabelkou od české značky Patrick Poppet

Nejen milovnicím módy jistě neuniklo, že letošní barvou roku, kterou každoročně vyhlašuje institut Pantone, je Very Peri. Úchvatný fialový odstín (najdete pod číslem 17-3938) inspirovaný květem barvínku by měl společensky i kulturně vyjádřit všech 365 dní v roce.

Podle symboliky barev se v tomto dynamickém odstínu spojuje stálost modré a vzrušení červené. Jde o nejteplejší a nejšťastnější ze všech modrých. Představuje sílu, podporuje kreativitu a vynalézavost a dodává našemu konání vizi.

Very Peri by také měla reprezentovat změny, kterými procházíme, a upozorňovat
na spojení každodenní reality a virtuálního světa.

Tento podmanivý odstín samozřejmě nemůže chybět ani v nové kolekci kabelek Summer Edition 2022, za kterou stojí Lucie Kalousová, zakladatelka a majitelka značky Patrick Poppet. Stejně jako u ostatních modelů Summer Edition má i v tomto případě majitelka jistotu, že na pláži, na schůzce či v kavárně nikoho dalšího s touto „Very Peri“ kráskou nepotká. Každý kus je totiž originál zhotovený v jiné barevné kombinaci.

  • Patrick Poppet – Summer Edition 2022

Těla poppetek Summer Edition 2022 vznikla speciálně pro značku Patrick Poppet v Mexiku, a to tradiční metodou vyplétání recyklovaných plastových pásků do dřevěné šablony zhotovené na míru. V České republice pak poppetky dostaly klopy z nejkvalitnější italské lícové usně. Jak je u značky Patrick Poppet pravidlem, většina pracovních úkonů probíhala ručně.

Vnitřek poppetek Summer tvoří jeden hlavní prostor bez podšívky. Jeho obsah chrání zmiňovaná klopa z usně s vyraženým zlatým logem značky. Zapínání je originálně řešeno ozdobným výsekem, kterým se provléknou ucha poppetky. Na vnitřní straně pod výsekem je useň zdvojená, díky čemuž klopa dobře doléhá k tělu. Poppetky Summer lze nosit v ruce, na rameni nebo elegantně na předloktí. S přehledem pojme i dokumenty formátu A4.

Z každého prodaného kusu kolekce Summer Edition 2022 posílá Lucie 100 Kč mexické nadaci En Vía, která podporuje podnikání a seberealizaci žen v Oaxace.

Materiál: 100% hovězí lícová useň (klopa), pásky z recyklovaného plastu (tělo), Rozměry: cca 42 x 32 x 14 cm (š x v x h), Délka uch: 65 cm, Cena: 4900 Kč

Další informace najdete zde: https://www.patrickpoppet.cz/summer-edition-2022/

  • Lucie Kalousová, Patrick Poppet & spolupráce s Mionetto

Velkou výzvou byla letos pro Lucii Kalousovou spolupráce s jedním z nejstarších výrobců prosecca, společností Mionetto. Lucie pro značku vytvořila limitovanou edici pěti stylových kabelek a dvou obrazů inspirovaných širokým portfoliem a ikonickým designem Mionetto Prosecco. Designérka pracovala s barvami typickými pro Mionetto, tedy oranžovou, černou, ale také se světle růžovými a zlatými odstíny, které odrážejí barvu prosecca. Neodmyslitelným prvkem limitované edice jsou kožená kolečka odkazující na bublinky a bohaté perlení.

Více informací o značce a produktech Patrick Poppet najdete
na www.patrickpoppet.cz a na FCB @PatrickPoppetPrague.

 

Na vlně audioknih

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

Anketa

Společnost Poháry Bauer, největší prodejce a výrobce sportovních pohárů ve střední Evropě, sestavila žebříček nejoblíbenějších sportů sporty ve světě. Jaký máte nejraději vy?

Fotbal
47 x [11%]
Kriket
37 x [9%]
Lední hokej
43 x [10%]
Tenis
35 x [8%]
Volejbal
45 x [11%]
Stolní tenis
40 x [10%]
Baseball
41 x [10%]
Golf
44 x [11%]
Americký fotbal
49 x [12%]
Basketball
36 x [9%]

Celkem hlasovalo : 417

Celoroční oslavy 120 let značky Harley-Davidson

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru