Salus Floradix Floravital Železo+ je vhodný i pro vegany

Komplexní složení a dobrá vstřebatelnost patří k hlavním přednostem nového doplňku stravy Salus Floradix Floravital Železo+. Tento tekutý přípravek přináší železo v kombinaci s vitamíny B2 a C, které podporují jeho optimální využitelnost naším organismem. Navíc je zdrojem vitamínů B1, B6 a B12. Dopřát si ho mohou nejen vegetariáni, ale i vegani. Jeho obsah totiž odpovídá zásadám jejich stravy.

Součástí receptury jsou i přírodní látky, konkrétně výtažky z květu ibišku
a heřmánku, plodu fenyklu a listu špenátu. Chuť zpříjemňují koncentráty ovocných džusů. Přípravek se obejde bez chemických konzervačních látek. K zajištění trvanlivosti se používá podobná technologie, jakou znáte například ze zavařování marmelád. K dostání je ve skleněném obalu. I ten má kromě jiného význam pro zachování jeho kvality a trvanlivosti.

Pro Salus Floradix Floravital Železo+ můžete v současné době zamířit do vybraných lékáren a prodejen se zdravou výživou. Z pohodlí domova jej objednáte například na www.liftea.cz. Doporučená maloobchodní cena činí 369 Kč/250 ml. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Více informací najdete na www.floradix-zelezo.cz .

Novinka rozšiřuje nabídku značky Salus na našem trhu. V té je už nyní tekutý doplněk stravy Salus Floradix Železo+, který však obsahuje med, takže se o jeho benefitech dosud nemohli přesvědčit příznivci veganství. Součástí řady jsou
i Salus Floradix Tablety se železem a vitamíny určené všem, kterým tato forma lépe vyhovuje. Zároveň jsou skladnější, takže se lépe hodí na cesty. Složení jednotlivých přípravků z řady se vždy trochu liší. V tabletách je tak navíc například kyselina listová. Podrobnější informace a kompletní složení přípravků najdete na www.floradix-zelezo.cz.

Proč železo?

Tip na zvýšení vstřebatelnosti železa

Tenké střevo vstřebá pouze 10 až 15 % železa, které denně přijímáme ve stravě. Platí přitom, že lépe biologicky dostupné je dvojmocné, tedy takzvaně hemové železo, které je obsaženo hlavně v mase, včetně drůbežího a rybího. Také řada potravin rostlinného původu je bohatá na železo. Jde ovšem
o jeho trojmocnou – nehemovou – formu, která je pro organismus obtížněji využitelná. Vstřebatelnost železa z rostlinné stravy zlepšuje současná konzumace vitamínu C. V praxi tak můžete například:

  • Na železo bohaté luštěniny podávat jako salát poté, co je dochutíte citrónovou šťávou.
  • Zvolit zeleninu bohatou na vitamín C jako přílohu k hlavnímu jídlu.
  • Zapít jídlo čerstvě vymačkanou pomerančovou šťávou.
Na vlně audioknih

Celoroční oslavy 120 let značky Harley-Davidson

Anketa

Společnost Poháry Bauer, největší prodejce a výrobce sportovních pohárů ve střední Evropě, sestavila žebříček nejoblíbenějších sportů sporty ve světě. Jaký máte nejraději vy?

Fotbal
13 x [15%]
Kriket
9 x [10%]
Lední hokej
9 x [10%]
Tenis
7 x [8%]
Volejbal
10 x [11%]
Stolní tenis
8 x [9%]
Baseball
8 x [9%]
Golf
7 x [8%]
Americký fotbal
8 x [9%]
Basketball
8 x [9%]

Celkem hlasovalo : 87

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru