Podzim je vhodný čas na výměnu matrace

Pro některé z nás je podzim vzrušujícím obdobím plným příjemných změn. Pro jiné však představuje konec milovaného léta a narušení zaběhlého spánkového režimu, jenž je ovlivněn pozdním svítáním a časným stmíváním. Spánek má zásadní vliv nejen na vaši náladu a energii, ale i zdraví, není proto rozumné ho podceňovat. Lepší spaní vám v první řadě zajistí kvalitní matrace!

Možná jste si i vy odvezli z letní dovolené příšerný zážitek v podobě spánku na nevyhovující matraci. Neustálé převalování a probuzení s rozbolavělými zády se dokáže na vaší náladě podepsat, zajistěte proto, aby se vám ve vlastní ložnici spalo co nejlépe. Každý člověk je jiný, a proto je důležité, abyste k výběru matrace přistupovali individuálně, s přesným zaměřením na její velikost, tuhost a výplň. V posteli koneckonců strávíte více než třetinu svého života (a na podzim si určitě rádi zalezete pod peřinu i přes den s knížkou v ruce), takže stojí za to do matrace investovat čas i peníze.

Pokud toužíte po širokém výběru a maximální kvalitě, zvolte matraci od MORAVIA COMFORT. Společnost, která je největším výrobcem matrací v České republice, působí v oboru již od roku 1975. V nabídce značky naleznete matrace z tradiční KOMFORTAN pěny, ale i moderní VISCOR pěny či vysoce kvalitního latexu. Matrace jsou doplněny o antibakteriální úpravu, ochranu před roztoči nebo technologii regulace teploty, díky nimž bude váš spánek maximálně plnohodnotný.

Na vlně audioknih

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

Anketa

Společnost Poháry Bauer, největší prodejce a výrobce sportovních pohárů ve střední Evropě, sestavila žebříček nejoblíbenějších sportů sporty ve světě. Jaký máte nejraději vy?

Fotbal
47 x [11%]
Kriket
37 x [9%]
Lední hokej
43 x [10%]
Tenis
35 x [8%]
Volejbal
45 x [11%]
Stolní tenis
40 x [10%]
Baseball
41 x [10%]
Golf
44 x [11%]
Americký fotbal
49 x [12%]
Basketball
36 x [9%]

Celkem hlasovalo : 417

Celoroční oslavy 120 let značky Harley-Davidson

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru