Správné spojení: Waterdrop & Sea Shepherd

Spojili jsme se pro správnou věc! Sea Shepherd je nezisková organizace, která již více než 40 let chrání naše moře a oceány. Skupina obětavých dobrovolníků ve světových vodách zachraňuje ohrožené druhy, brání nelegálnímu lovu velryb a delfínů a čistí moře a oceány. Podle posledních odhadů plave na hladině světových vod více než 150 milionů tun plastů. Z tohoto alarmujícího důvodu organizace Sea Shepherd představila projekt Operation Clean Waves, ke kterému se připojila i společnost Waterdrop se svou ikonickou udržitelnou skleněnou lahví.

Tato speciálně vyrobená láhev z limitované edice v matně modré barvě vyniká nejen svým designem, ale také upozorněním na vysokou produkci plastů v nápojovém průmyslu. 10 % z ceny každé prodané láhve půjde na podporu kampaně Sea Shepherd Operation Clean Waves, zaměřené proti znečištění oceánů plasty. Společnost Waterdrop se stará o pravidelné a udržitelné pití svých zákazníků a zároveň chrání životní prostředí a podporuje kampaně bojující proti znečištění.

Cena: 809 Kč

Na vlně audioknih

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

Anketa

Společnost Poháry Bauer, největší prodejce a výrobce sportovních pohárů ve střední Evropě, sestavila žebříček nejoblíbenějších sportů sporty ve světě. Jaký máte nejraději vy?

Fotbal
47 x [11%]
Kriket
37 x [9%]
Lední hokej
43 x [10%]
Tenis
35 x [8%]
Volejbal
45 x [11%]
Stolní tenis
40 x [10%]
Baseball
41 x [10%]
Golf
44 x [11%]
Americký fotbal
49 x [12%]
Basketball
36 x [9%]

Celkem hlasovalo : 417

Celoroční oslavy 120 let značky Harley-Davidson

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru