Dárky bez stresu a plastů

Letí to rychleji, než bychom si přáli. Nezapomínejme, že štěstí přeje připraveným. Užijte si svátky pohody již během adventu a vybírejte dárky nejen pro svou rodinu a přátele, ale také pro sebe. Není nic lepšího než překvapit praktickým, užitečným a designovým dárkem, zejména pokud je udržitelný a nezatěžuje přírodu svým obalem.

Společnost Waterdrop myslela na všechno a připravila zbrusu nový adventní kalendář, který se postará o váš kvalitní pitný režim na dlouhou dobu a jeho obal lze využít i k dalším účelům jako designový úložný prostor nebo dárková krabička pro ostatní.

Ve 25 okénkách vás překvapí řada oblíbených příchutí, limitovaných edic doplňků a designových kousků s vánoční tematikou. Letos jsou adventní kalendáře nabízeny ve dvou velikostech – malé a velké. Pro všechny, kteří chtějí doplnit svůj pitný režim, je ideální malý kalendář, kde jsme ukryli všechny naše příchutě Microdrink a Microtea. Velký adventní kalendář se díky opravdu velkorysým okénkům postará o to, abyste se těšili z dárků, které budou hitem letošních Vánoc.

A abyste se co nejméně stresovali z nadcházejících svátků, jsou kalendáře Waterdrop® připraveny k předprodeji již nyní, stačí si jen vybrat a přijdou vám včas na advent.

Nové kalendáře Waterdrop® najdete nejen online, ale také v našich stáncích a obchodem v Praze a Brně.  

Velký kalendář: 3169 Kč v předprodeji

Malý kalendář: 489 Kč v předprodeji

Další informace a formace na: www.waterdrop.cz

Sluneční řada SOLARA

BIO SCULPTURE - Kiwi Scrub

Novinky z audioteky

Mladý ječmen

Anketa

Jakou hudbu posloucháte nejraději?

Klasická hudba
204 x [8%]
Jazz / Blues
197 x [8%]
Rock
370 x [15%]
Pop
352 x [14%]
Elektronická hudba
183 x [7%]
Metal
182 x [7%]
Hip hop / Rap
306 x [12%]
R&B & Soul
167 x [7%]
Folk & Country
181 x [7%]
Regionální a světová hudba
344 x [14%]

Celkem hlasovalo : 2486

POČASÍ

Počasí Praha - Slunečno.czPočasí Brno - Slunečno.cz
Počasí Plzeň - Slunečno.cz

BLOG/ČEK

„Zdá se mi být až poněkud absurdní, že naším největším nepřítelem může být naše vlastní ego. Je to totiž racionální složka, která je podřízena především našemu svědomí a sociálním vazbám. Výsledkem tohoto hierarchického systému je naše chování. Ať chceme nebo ne, je to prostě tak. Zdravé ego je u člověka vždy rozpoznatelné, protože takový člověk se opírá o své emoce, aby porozuměl především sám sobě a prostředí, ve kterém žije a pracuje.“

Lenka Žáčková

Facebook

JDI nahoru