Ochutnejte opravdovou malinovku i svěží bylinnou colu bez chemie

Pamatujete si ze svého dětství jedovatě růžovou malinovku nebo točenou colu, které se v létě upíjely brčkem na koupališti. Chcete tento zážitek dopřát i vašim dětem, avšak ve mnohem zdravější podobě? Čistě přírodní varianty limonády Bohemsca tou pravou volbou.

Stejně jako u jiných pochutin, i u limonád si člověk vzpomene na ten vítězoslavný pocit nad lahví s malinovkou s krásnou barevnou etiketou, který většina z nás má spojený hlavně s horkým letním počasím a koupalištěm. Sentiment v nás tyto limonády vyvolávají dodneška, avšak s vědomím toho, čím jsou mnohdy barveny a slazeny, si na ně nechají raději zajít chuť i dospělí, natož aby nápoj nabídli svým potomkům.

Obdobný příběh sentimentu nad dětskou radostí z limonády si sebou nese i zakladatel značky Bohemsca Jiří Vládík, který se po letech strávených na vysokých pozicích v korporátní společnosti rozhodl všechno hodit za hlavu a vrátit se ke svému dětskému limonádovému snu – a začal dělat vlastní, čistě přírodní, jen špetkou třtinového cukru slazené limonády. Opravdové české limonády, colu a tonicy, které hravě kombinují zajímavé ovocné a bylinné chutě, přitom si ale na nic nehrají. Limonády pro holky a kluky, kteří mají své sny. Limonády dělané probuzeným srdcem, jak říká on sám.

A tak i vy dnes můžete ochutnat některou ze 4 limonád, colu nebo jeden ze 2 toniků, které má Bohemsca v nabídce. Novinkou, která osvěží nejen blížící se prázdniny vašich dětí, ale i vaše volné dny, je malinová limonáda s mátou a čistě přírodní, bylinná cola. Ani u jednoho z produktů se nemusíte bát barviv, konzervantů, GMO, živočišných složek nebo lepku. Limonády jsou pouze pasterovány a slazené jsou jen špetkou třtinového cukru.

Cola bez chemie? Jde to!

Pakliže si rádi pochutnáte na cole, ale čtení etikety se raději vyhnete, protože jinak by vás chuť velmi rychle přešla, oceníte tuto novinku na poli colových limonád. Díky absenci tolik diskutované kyseliny fosforečné je totiž Bohemsca Cola slazená jen minimálně a na seznam zdravějších limonád se tak dostává nejen svým unikátním přírodním složením, ale oproti jiným konkurenčním colám i nízkým obsahem cukru.

Kromě jen lehké, přiměřené sladkosti se Bohemsca Cola může pochlubit i poměrně nízkým obsahem kofeinu. Ten je zredukován jen hladinu, která je pro lidské tělo snadno zpracovatelná – dávka v jedné lahvi Bohemsca Coly odpovídá zhruba dávce ve 2–3 minuty louhovaném černém čaji, tedy max. 5,5 mg / 100 ml nápoje.

„Základem je sirup, ve kterém najdete 11 přírodních složek, mezi nimiž hraje prim příchuť karamelu, lehce nakyslých citrusů a pomerančů pro výraznější chuť, zázvor a hlavně kolové ořechy a neroli, aby BOHMESCA BIO COLA dokonale zahnala žízeň v parných dnech a zároveň jste si na ní pochutnali. Tento sirup se pak už jen smíchá s vodou, přidají se bublinky a může se stáčet,“ přibližuje složení limonády Jiří Vládík.

Růžová malinovka šetrná ke zdraví i přírodě

Typicky růžová limonáda, kterou si pod pojmem malinovka Češi vybaví, vládne našim vzpomínkám a možná jejímu kouzlu dodnes rádi podlehnete i vy. Díky malinové limonádě s mátou od Bohemscy si ale malinovou chuť můžete dopřát v bio kvalitě a místo umělých barviv a sladidel tak sobě i svým dětem dopřát perlivý nápoj v kvalitě, za kterou byste se nestyděli ani při domácí přípravě. „Šlo nám hlavně o to, že pokud jste si malinovou limonády nepřipravili doma, neměli jste šanci dát si dobrou alternativu ke klasické malinovce. A tak jsme se rozhodli tuto díru na trhu zaplnit,“ říká Jiří Vládík.

Ve složení nehledejte žádná aditiva, všechny ingredience jsou v bio kvalitě a výroba této limonády je tak i z dlouhodobého hlediska díky pěstování surovin v režimu v ekologického hospodářství šetrná nejen k našemu zdraví, ale i k přírodě.

BOHEMSCA – přírodní limonády nejen pro bohémy

Jediné ryze české přírodní limonády a toniky, pro které je všednost cizí slovo. Vyrábí je mladá progresivní česká společnost SNOWBALL. Na tuzemský trh přinášejí originální a hravé chutě, které mohou působit bláznivě, ale stačí ochutnat a už nikdy nebudete chtít nic jiného. A protože BOHEMSCA limonády neobsahují žádná nezdravá éčka, nemusíte se bát nabídnout je svým dětem.

Více informací: www.bohemsca.cz

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA
Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:
Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepozřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

21.3.2019 jsem svůj cestovatelský projekt odstartovala. Na poslední výpravu jsem se vydala v únoru 2020 a křížem krážem jsem s mojí Zuz prochodila Londýn,

Rozhodla jsem se, že navštívím všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, to byl původní plán. Nakonec jsem se rozhodla, že do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna.

Svět se změnil, takže nevím, zda ho někdy dokončím, i když slevím z původního projektu a nebudu navštěvovat nutně hlavní města, ale země jako takové...

Lenka Žáčková

Jsou to 3 roky, co jsem zahájila svoji Paraevropskou cestu.

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

PALEC NAHORU PRO VŠECHNY ODPOVĚDNÉ!

Facebook

POČASÍ
Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru