Vánoční atmosféra je zase ve vzduchu. I díky okrasným aeráriím od Zahrady na niti

Chcete svému domovu vdechnout ducha vánočních svátků, ale jste založením spíše minimalisté? Jde to i bez okázalých girland a blyštivých věnců. Zkuste letos odlehčenou výzdobu, která se bude v interiéru vznášet jako anděl. Ozdobte si závěsné skleněné aerárium. Slušet mu bude jehličí, šiška i klasické vánoční dekorace.

Lehká jako čerstvě napadaný sníh, křehká jako ledová námraza na okenní tabuli. Aerária se vznáší v prostoru a pokud jich máte v místnosti víc, rozehrají hru světel a stínů a roztančí celý prostor. Nemusí se v nich nutně ukrývat květina. Originální květinářství Zahrada na niti přichází s tipem, jak je využít jako výzdobu – a nejen na Vánoce.

Aerária seženete na zahradananiti.cz nebo v Praze ve Školské 7 v různých tvarech a velikostech od 230 Kč.

Tyto ručně foukané koule z české sklárny totiž potěší i přívržence udržitelnosti. Kdo říká, že vánočními svátky jejich dekorativní využití končí? Stačí změnit výzdobu a barvu stuhy a z adventního závěsu naplněného skořicí a sušenými plátky pomeranče se může ihned stát pestrobarevné obydlí pro zajíčka v osení nebo romantická dekorace plná srdíček, bonbonů a plátků růží na svátek všech zamilovaných.

„Pokud chcete podtrhnout vánoční atmosféru mihotavým plamínkem, vyzkoušejte aerárium na svíčku. Má otvor o průměru 4 cm přesně tak akorát, aby se dovnitř pohodlně vešla běžná čajová svíčka. Jeho ploché dno navíc zajišťuje, aby v něm i stabilně stála a vosk se nerozléval,“ vysvětluje zakladatelka a majitelka květinářství Lenka Hrubá.

Aerárium na svíčku seženete na zahradananiti.cz nebo v Praze ve Školské 7 ve dvou velikostech, 8 cm za 250 Kč a 10 cm za 350 Kč.

Aerária na svíčku můžete zakoupit i v setu po čtyřech a vytvořit si tak skleněný závěsný adventní „věnec”. Jen dejte pozor při zapalování a nechte sirku chvíli hořet, aby nedošlo k začernání skla. Nezavěšujte aerária na syntetické a silně hořlavé šňůry a nikdy nenechávejte svíčky hořet bez dozoru.

Aerária mohou levitovat ve vašem domě po celý rok nebo je můžete zavěsit jen k určité příležitosti a zase je uklidit. Ve vzduchu jsou tyto ozdoby navíc v bezpečí před zvědavými domácími mazlíčky i všetečnými dětmi. Vytvořte si doma sezónní dekor nebo vykouzlete intimní atmosféru mávnutím… sirky.

Na vlně audioknih

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

Anketa

Společnost Poháry Bauer, největší prodejce a výrobce sportovních pohárů ve střední Evropě, sestavila žebříček nejoblíbenějších sportů sporty ve světě. Jaký máte nejraději vy?

Fotbal
47 x [11%]
Kriket
37 x [9%]
Lední hokej
43 x [10%]
Tenis
35 x [8%]
Volejbal
45 x [11%]
Stolní tenis
40 x [10%]
Baseball
41 x [10%]
Golf
44 x [11%]
Americký fotbal
49 x [12%]
Basketball
36 x [9%]

Celkem hlasovalo : 417

Celoroční oslavy 120 let značky Harley-Davidson

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru