Mermaze Mermaidz Sběratelské mořské panna s gely se třpytkami a sponkami

Poznejte zbrusu novou značku Mermaze Mermaidz, novinku v portfoliu oblíbené hračkářské firmy MGA, a potěšte své holčičky jedinečným dárkem v podobě Mermaze Mermaidz Sběratelské mořské panny. Luxusní, módní, 32 cm velká mořská panna s řadou funkcí a doplňků nadchne každou menší i větší holčičku, která v ní získá neopakovatelný dárek, jedinečnou panenku i skvělý doplněk holčičího pokojíku. Mořská panna upoutá na první pohled svým vzhledem, kterému dominují nádherně dlouhé a jemné barevné vlásky, krásné velké oči a pochopitelně ploutev. Tím ale jedinečnost Mermaze Mermaidz, Sběratelské mořské panny nekončí! Součástí balení je i nekonečná paráda pro pannu i holčičku v podobě čtyř různých barevných gelů na vlasy se třpytkami a pěti sponek do vlasů. Holčičky tak mohou svoji mořskou pannu do sytosti česat, ale hlavně jí vymýšlet a vytvářet stále nové a nové vlasové looky, právě za pomoci vlasových gelů a sponek. Mořské panně nechybí ani ocasní ploutev, která je navíc pohyblivá v pase i v kolenou. A další zábava a překvapení čeká na holčičky po ponoření mořské panny do studené vody. V ní totiž kompletně změní barvu šatů, a to včetně své ploutve.

Holčičky tak díky atypické a luxusní panence získají opět nové nápady a motivy her. Mohou jí například vlasy pro každý den zpestřit jiným vlasovým gelem se třpytkami nebo klidně použít všechny gely jeden den a do jednoho účesu. A dokonce lze použít vlasové gely a sponky i pro vlastní vlasy a zkoušet nové vlasové looky. S panenkou si navíc pohrají, jak ve vodě, tak třeba i na souši v pohodlí vlastního pokojíku.

K dostání v každém dobrém hračkářství.

VÝROBCE: MGA ENTERTAINMENT

Cena: 1 429 Kč

www.mgae.cz

Audioknihy: Já, vrah 2

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
151 x [11%]
Aperol spritz
140 x [10%]
Cuba Libre
144 x [10%]
Piňa Colada
139 x [10%]
Daiquiri
146 x [10%]
Margarita
142 x [10%]
Cosmopolitan
154 x [11%]
Mai-Tai
128 x [9%]
Whiskey sour
137 x [10%]
Pisco sour
150 x [10%]

Celkem hlasovalo : 1431

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru