Mermaze Mermaidz Sběratelské mořské panna s gely se třpytkami a sponkami

Poznejte zbrusu novou značku Mermaze Mermaidz, novinku v portfoliu oblíbené hračkářské firmy MGA, a potěšte své holčičky jedinečným dárkem v podobě Mermaze Mermaidz Sběratelské mořské panny. Luxusní, módní, 32 cm velká mořská panna s řadou funkcí a doplňků nadchne každou menší i větší holčičku, která v ní získá neopakovatelný dárek, jedinečnou panenku i skvělý doplněk holčičího pokojíku. Mořská panna upoutá na první pohled svým vzhledem, kterému dominují nádherně dlouhé a jemné barevné vlásky, krásné velké oči a pochopitelně ploutev. Tím ale jedinečnost Mermaze Mermaidz, Sběratelské mořské panny nekončí! Součástí balení je i nekonečná paráda pro pannu i holčičku v podobě čtyř různých barevných gelů na vlasy se třpytkami a pěti sponek do vlasů. Holčičky tak mohou svoji mořskou pannu do sytosti česat, ale hlavně jí vymýšlet a vytvářet stále nové a nové vlasové looky, právě za pomoci vlasových gelů a sponek. Mořské panně nechybí ani ocasní ploutev, která je navíc pohyblivá v pase i v kolenou. A další zábava a překvapení čeká na holčičky po ponoření mořské panny do studené vody. V ní totiž kompletně změní barvu šatů, a to včetně své ploutve.

Holčičky tak díky atypické a luxusní panence získají opět nové nápady a motivy her. Mohou jí například vlasy pro každý den zpestřit jiným vlasovým gelem se třpytkami nebo klidně použít všechny gely jeden den a do jednoho účesu. A dokonce lze použít vlasové gely a sponky i pro vlastní vlasy a zkoušet nové vlasové looky. S panenkou si navíc pohrají, jak ve vodě, tak třeba i na souši v pohodlí vlastního pokojíku.

K dostání v každém dobrém hračkářství.

VÝROBCE: MGA ENTERTAINMENT

Cena: 1 429 Kč

www.mgae.cz

Na vlně audioknih

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

Anketa

Společnost Poháry Bauer, největší prodejce a výrobce sportovních pohárů ve střední Evropě, sestavila žebříček nejoblíbenějších sportů sporty ve světě. Jaký máte nejraději vy?

Fotbal
47 x [11%]
Kriket
37 x [9%]
Lední hokej
43 x [10%]
Tenis
35 x [8%]
Volejbal
45 x [11%]
Stolní tenis
40 x [10%]
Baseball
41 x [10%]
Golf
44 x [11%]
Americký fotbal
49 x [12%]
Basketball
36 x [9%]

Celkem hlasovalo : 417

Celoroční oslavy 120 let značky Harley-Davidson

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru