Použijte olejové koule do koupele a masážní svíčky NATAVA a hned se budete cítit lépe!

Nemáte zrovna čas navštívit své oblíbené wellness centrum nebo masážní salón? Nevadí, s produkty české přírodní a BIO kosmetiky NATAVA si můžete svůj soukromý rituál skvěle užít i v pohodlí domova. Vyzkoušejte ručně dělané olejové koule do koupele nebo masážní svíčky a ponořte se do světa neodolatelných vůní, pečujících olejů a relaxace.

Vana plná přírody

Dopřejte si koupel oplývající uklidňující vůní, která zároveň poskytne vašemu tělu tu nejlepší přírodní péči. Stačí jen vložit jednu kouzelnou, ručně vyráběnou kouli Natava v elegantním sáčku do vody a během chvilky se můžete oprostit od každodenních starostí. Uvidíte, že přírodní a BIO složky v olejových koulích Natava jsou pro tělo i mysl skutečným požehnáním. Olejové koule Natava jsou k dostání buď samostatně ve variantě Chrpa, Citronová tráva, Růže stolistá a Měsíček lékařský, nebo ve stylovém dárkovém balení, které udělá radost vašim blízkým nejen na Vánoce.

Cena: 89 Kč/ks, dárkové balení – 299 Kč.

https://www.union-cosmetic.cz/natava-koule-do-koupele

Je libo masáž?

Dokonale promyšlená originální receptura masážních svíček NATAVA v sobě ukrývá mj. bambucké a kakaové máslo nebo luxusní a esenciální oleje, které se po zapálení svíčky rozpustí a vytvoří masážní emulzi. Ta se zahřívá na optimální teplotu, aby nedošlo k popálení pokožky nebo nepříjemným pocitům. Kombinace cenných ingrediencí probudí vaše smysly, současně pokožku vyživí, zregeneruje a zanechá ji příjemně vláčnou. Jedinečná vůně, aromaterapeutické účinky a působivý design dodají i zdánlivě obyčejné masáži punc výjimečného zážitku. Samozřejmě s maximálním ohledem na přírodu a životní prostředí. Vybrat si můžete z variant Síla ovoce (obsahuje mj. extrakt z rakytníku, esenciální oleje z pomeranče a mandarinky), Květinová zahrada (obsahuje esenciální oleje z levandule, geránia, ylang-ylang a pupalky dvouleté) a Vůně orientu (s pečujícími oleji - makadamiovým, mandlovým a argonovým, s exotickými esenciálními oleji z hřebíčku, bergamotu a pačuli).

Cena: 349 Kč/ks.

https://www.union-cosmetic.cz/masazni-svicky

Credit: NATAVA

Na vlně audioknih

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

Anketa

Společnost Poháry Bauer, největší prodejce a výrobce sportovních pohárů ve střední Evropě, sestavila žebříček nejoblíbenějších sportů sporty ve světě. Jaký máte nejraději vy?

Fotbal
47 x [11%]
Kriket
37 x [9%]
Lední hokej
43 x [10%]
Tenis
35 x [8%]
Volejbal
45 x [11%]
Stolní tenis
40 x [10%]
Baseball
41 x [10%]
Golf
44 x [11%]
Americký fotbal
49 x [12%]
Basketball
36 x [9%]

Celkem hlasovalo : 417

Celoroční oslavy 120 let značky Harley-Davidson

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru