Proběhla úspěšná kolaudace projektu G Residence v Unhošti

Projekty developerské a realitní společnosti Getberg, která se dlouhodobě zaměřuje na dosud neobjevené a perspektivní lokality v okolí Prahy, postupují dle plánu kupředu. Stavba projektu G Residence v Unhošti už je téměř u konce, East Gardens ve Strančicích se také blíží k úspěšnému dokončení a Forest Views, Dařbož a ICON Park Kladno jdou podle plánu.

G Residence

Proběhla úspěšná kolaudace projektu G Residence v Unhošti a budova získala svá čísla popisná. „Nové adresy už připravujeme pro naše klienty a nemůžeme se dočkat, až jim předáme klíče k novým bytům. Teď už dotahujeme poslední detaily jako je označení čísel bytů, parkovacích stání apod., aby se naši klienti vyznali v celé budově. Tento projekt letos úspěšně předáme,“ říká Kamil Dunaj, ředitel Business developmentu společnosti Getberg.

East Gardens

V první etapě projektu East Gardens ve Strančicích se dokončují zahradní úpravy a předzahrádky. Opravují se chodníky a dolaďují poslední detaily. Dominantou je park uprostřed projektu mezi zahradami, kde už jsou nainstalované lavičky, koše, a hlavně hřiště pro děti. Zbývají ještě terénní úpravy a za chvíli se tam budou prohánět všechny děti ze sousedství.

Druhá etapa je také na cestě k úspěšnému dokončení. Momentálně probíhá pokládka nášlapných vrstev a buduje se infrastruktura jako je přípojka vody, kanalizace, elektroinstalace a hrubé terénní úpravy. V příštích měsících bude probíhat příprava dalších objektů ke kolaudaci. Budou dobudovány chodníky a vstupy do rodinných domů. U dalších domů jsou dokončeny fasády, proběhne montáž střešní krytiny a betonáže vnitřních podlah.

Forest Views

V ulici U Sovy už pevně stojí první zděné domky. Tedy přízemní patra jsou vyzděné všechny a další patra zbývá dodělat jen u pár posledních domků. Začala práce na střechách a několik domů má již hotové střešní vazníky. V příštích měsících je v plánu finalizovat hrubé stavby v této ulici. Na pozemku byly zhotoveny také výkopové práce u čistírny odpadních vod a v dalších 3 měsících bude zahájena realizace splaškové kanalizace směrem od čistírny do areálu.

ICON Park

V Dubí Kladno se rozhýbal rozvoj lokality a v našem projektu jsou vidět základy pro první 2 bytové domy. Tedy A1, A2 a C1, C2 mají kompletně provedený pilotový základ a proběhla betonáž podkladního betonu.

„Další bytové domy B1, B2 a C3 mají kompletně hotový pilotový základ a nyní probíhá výkop na krycí vrstvu. Zároveň je také v procesu pokládka splaškové kanalizace. V dalších měsících dokončíme kompletně hlubinné založení a vybereme generálního dodavatele pro výstavbu zbývající části projektu,“ uzavírá Kamil Dunaj, ředitel Business developmentu společnosti Getberg.

Na vlně audioknih

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

Anketa

Společnost Poháry Bauer, největší prodejce a výrobce sportovních pohárů ve střední Evropě, sestavila žebříček nejoblíbenějších sportů sporty ve světě. Jaký máte nejraději vy?

Fotbal
47 x [11%]
Kriket
37 x [9%]
Lední hokej
43 x [10%]
Tenis
35 x [8%]
Volejbal
45 x [11%]
Stolní tenis
40 x [10%]
Baseball
41 x [10%]
Golf
44 x [11%]
Americký fotbal
49 x [12%]
Basketball
36 x [9%]

Celkem hlasovalo : 417

Celoroční oslavy 120 let značky Harley-Davidson

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru