Obchod pro mazlíčky - představuje nádherný balící papír vytvořený přímo pro vaše domácí mazlíčky

Za novým eshopem Obchodpromazlicky.cz stojí parta nadšenců, kteří jsou především velcí milovníci zvířat. Jejich cílem je nabídnout zákazníkům kvalitní chovatelské potřeby za férové ceny. V nabídce obchodu najdete vše od pelíšků, hraček, krmících misek, přes hygienické potřeby až po potravinové doplňky a krmivo, a to pro pejsky, kočičky a drobné hlodavce. V čem je ale obchod úplně unikátní? Má pro vaše domácí mazlíčky připravený speciální balící papír, do kterého můžete zabalit všechny dárky, co pro svoje zvířátka nachystáte. Všichni ti, kteří nějakého domácího mazlíčka mají totiž vědí, že dárky nedostávají rádi jenom lidi, ale opravdovou radost z nich mají i zvířata.

Balící papír je z pevného, recyklovaného papíru, barvy potisku splňují přísné ekologické normy REACH. Designu se ujala designérka Gabriela Hrábková a v motivu se objevují pejsci, kočičky, rybičky, andulky, králíčci a další zvířátka, takže třeba pod stromečkem bude hned jasné, pro koho je dárek určený.

Cena balícího papíru arch od: 30 ,- Kč

Prodej: www.obchodpromazlicky.cz

Na vlně audioknih

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

Anketa

Společnost Poháry Bauer, největší prodejce a výrobce sportovních pohárů ve střední Evropě, sestavila žebříček nejoblíbenějších sportů sporty ve světě. Jaký máte nejraději vy?

Fotbal
47 x [11%]
Kriket
37 x [9%]
Lední hokej
43 x [10%]
Tenis
35 x [8%]
Volejbal
45 x [11%]
Stolní tenis
40 x [10%]
Baseball
41 x [10%]
Golf
44 x [11%]
Americký fotbal
49 x [12%]
Basketball
36 x [9%]

Celkem hlasovalo : 417

Celoroční oslavy 120 let značky Harley-Davidson

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru