MGA Dream Ella Kabriolet – stylový bourák s funkčním volantem i pásy pro vyjížďky s panenkou

Poznejte zcela novou značku Dream Ella, novinku v portfoliu oblíbené hračkářské firmy MGA, a potěšte své holčičky trochu netradičním dárkem, stylovým bourákem Dream Ella Kabriolet. Krásné, více jak 26 cm dlouhé auto s otevřenou střechou, v jasné růžové nebo fialové barvě nadchne všechny holčičky, zejména ty, které už klasické panenky a hraní s nimi omrzelo. Kabriolet Dream Ella tak opět vnese do jejich her nápaditost, nová témata i trochu akčnější zábavu. Kabriolet je navíc dotažen do posledního detailu, a tak má plně funkční točící se kola s velkými stříbrnými disky, boční zrcátka, otočný volant, a dokonce i funkční bezpečnostní pásy a realistické čalounění sedadel. Přímo stvořený je pro panenky Dream Ella o velikosti 29 cm, které autem mohou vyrazit na výlety i vyjížďky, a holčičky tak opět získají nové možnosti her i zábavu. Dream Ella Kabriolet je skvělým doplňkem, který by neměl chybět žádné holčičce k její Dream Ella panence, navíc se stane i jedinečným zpestřením každého holčičího pokojíku. Zábavu ale nabídne i samostatně bez panenky.

K dostání v každém dobrém hračkářství.

VÝROBCE: MGA ENTERTAINMENT

Cena: 629 Kč

Na vlně audioknih

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

Anketa

Společnost Poháry Bauer, největší prodejce a výrobce sportovních pohárů ve střední Evropě, sestavila žebříček nejoblíbenějších sportů sporty ve světě. Jaký máte nejraději vy?

Fotbal
47 x [11%]
Kriket
37 x [9%]
Lední hokej
43 x [10%]
Tenis
35 x [8%]
Volejbal
45 x [11%]
Stolní tenis
40 x [10%]
Baseball
41 x [10%]
Golf
44 x [11%]
Americký fotbal
49 x [12%]
Basketball
36 x [9%]

Celkem hlasovalo : 417

Celoroční oslavy 120 let značky Harley-Davidson

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru