Tip na dárek: skvělé čajové kolekce TEEKANNE

Hledáte vánoční dárek, který nezklame? Voňavé čajové kolekce od TEEKANNE pod stromečkem zaručeně potěší a navíc jsou ideální k svátečnímu posezení nad mísou cukroví. Navoďte svým milým dokonalou vánoční atmosféru a vyberte čajovou sadu, která se podle vašich představ k Vánocům hodí nejvíce.

Exkluzivní čaje Sir Winston Tea

Potěšte své blízké dárkovým balením lahodných britských čajů. Špičková kvalita a výrazná lahodná chuť je navíc v období adventu podpořena dárkovým balením, které může posloužit jako exkluzivní vánoční dárek. V dárkové kazetě najdete hned tři varianty britského prémiové čaje - English Breakfast pro správné vykročení do nového dne, Heart of London pro načerpání energie v průběhu náročného odpoledne a Royal Earl Grey pro gurmánské zážitky při každém čajovém dýchánku. Exkluzivní britské čaje Sir Winston Tea vám denně přinesou intenzivní chuťový zážitek a špetku elegance v anglickém stylu.

Sada plná lásky

Vybrat si můžete kolekci LOVE, směs výrazných ovocných čajů plných vášně, která každým douškem rozmazlí vaše chuťové pohárky. V kolekci vás i vaše nejbližší čeká lahodný čaj Love s granátovým jablkem, Love Pear-Fig s omamně sladkou hruškou a fíky nebo čaj Passion s maracujou. Jedinečné čaje můžete darovat i jako sadu s hrnečkem, který si zamiluje každý.

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte http://www.teekanne.cz.

Čajové kolekce TEEKANNE On-Pack jsou k dostání za cenu 149,90 Kč.

Audioknihy: Vila v Itálii

Prací papírky

Dětská kosmetika

Anketa
BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru